City, které mohou způsobit zemětřesení

City již udělaly hodně rozruchu i ve zdánlivě stabilních vztazích. Jak jim čelit a nenechat se rozházet? Srdci se poručit nedá, ale co ti, kterých se to týká? Těm se také nedá poručit a nakázat, aby vás přestali milovat.

City, které mohou způsobit zemětřesení

Vždy se můžete rozhodnout, jak milovat
Příroda to tak zařídila, že se některá rozhodnutí dějí bez nás, ale vždy můžeme ovlivnit, kam se to posune dál a zastavit to, co není k osobnímu ani obecnému prospěchu. Pokud vás zasáhl Amorův šíp, nemusíte podlehnout. Vystřízlivět byste měli co nejdříve - zejména, pokud vám to komplikuje život, zasahuje do práce i soukromí. Chvíli je to příjemné a někdy se velmi těžko odolává a zachovává chladná hlava, ale nemá smysl nechat se kvůli tomu obrat o hodnoty, které máte. Konečně, pokud je vaše spřízněná duše (s níž se vznášíte nad realitou), alespoň trošku rozumná, dokážete věci ukolébat tak, aby vám city nerozhodily priority. A nedláždily cestu k vážnějšímu vybočení, ze kterého by se možná už nedalo vrátit k původnímu životnímu stylu a všem blízkým, kteří jsou jeho součástí.

Pokud nemůžete být kamarádi, rozlučte se navždy
Neustále na sebe myslíte, nemůžete se na nic soustředit, ovládá vás nervozita, když si musíte uvědomit, že je tu realita a začínají vás vytáčet lidé, kteří vám z vašeho pohledu brání jít za vytouženým snem. Zdravý rozum vás opouští, touha po nepoznané a záhadné vášni roste. Neztrácejte půdu pod nohama, přemýšlejte, nevzdalujte se těm, kteří zde byli s vámi dosud a chtějí být i nadále. S vámi, ne s vaším duchem ...Bude třeba zkrotit zakázané city, pokusit se to převést na kamarádství a pokud to nepůjde, pokud nedokážete být kamarády, které nebude pronásledovat pokušení, musíte od sebe odejít úplně. Kvůli hodnotám, které z vás dělají člověka, ne marnivou bytost.