Jak přimět muže, aby si vás více všímal?

Jste zadaná, nic vám neschází, ale přece jenom se začínáte trochu nudit? Přemýšlíte, jak dodat vztahu po létech jiskru? Zkuste malý trik, který by mohl partnera přimět k malé žárlivosti a dovést ho k tomu, aby si vás víc všímal.

Jak přimět muže, aby si vás více všímal?

Buďte ve vztahu tou, kdo má eso v rukávu! 
Už déle o vás "ani nezakopl"? Asi má pocit, že jste nadosah. K dispozici, kdykoliv připravena. Jednoduše po ruce. A o takové ženy není zájem. Musíte vzbuzovat pocit nedosažitelnosti, i když jste v normálním vztahu. Neznamená to, že máte dělat drahoty, ale měli byste znát svou cenu a snažit se v muži vzbudit touhu jako na začátku, když jste se ještě neznali tak dokonale jako dnes. Těžké? Kdepak! Stačí dodržovat několik pravidel a úspěch je nadosah.

Buďte tajemná
Mějte svůj program. Tvařte se, že je mimořádně důležitý, nedá se přeložit a zejména, nemluvte o něm příliš. Cílem je, aby drahý netušil, kde trávíte volný čas. Určitě začne přemýšlet, jestli za vašimi tajemnými výlety nestojí nějaký jiný chlap ... a začne se snažit!

"Skrývejte" telefon
Nemáme na mysli doslovné skrývání, ale nenechávejte ho položený bez dosahu a pokud můžete nastavte si na něm i odemykání heslem. Vzbudíte podezření.

Smějte se a buďte šťastná
Musíte budit dojem, že máte své dobře utajené tajemství, jehož příčinu znáte pouze vy. Tvařte se zasněně, smějte se při pohledu na telefon, či jen tak "do větru" při mytí nádobí ... Měla byste vypadat jako zamilovaná puberťačka.

Nevyptávejte se
Tvařte se, že vás vůbec nezajímá partnerův program. Neptejte se kam jde, kde byl ani kam půjde. Prostě žijte svůj život. Bude to možná těžké, ale po čase partner nebude rozumět této náhlé změně a bude pátrat po důvodu tohoto chování.

Telefonujte v jiném pokoji
Zvoní vám telefon? Ztište ho a jděte hovor vyřídit do vedlejšího pokoje, případně volajícímu řekněte, že zavoláte později. Bude to vypadat mimořádně podezřele. A o to přesně jde!

Pátky a víkendy prožijte mimo dům
Kamarádky, vzdálená rodina a známí. Přesně tato skupina lidí má u vás na jistý čas zelenou. Jděte do společnosti co nejvíce. Zapište se na kurz malování, jděte na zumbu, jógu a poznávejte kouzlo města, ve kterém žijete. Dělejte fotografie, videa, dokumentujte váš život, na který se partner bude na chvíli dívat jen z dálky. Uvidíte, že mu po čase začne vrtat v hlavě, co se s vámi stalo a začne se starat.

Co dělat, když jste v cíli?
V té chvíli však nepolevte, ale ukažte mu, že si umíte poradit i bez něj. Stoupnete na ceně. Tu byste s však měla udržovat, proto je dobré některé hobby nevyloučit, ale ponechat si ho. Ve vztahu je velmi účinné věnovat se i jiným aktivitám nebo lidem kromě vašeho muže, aby vám vztah nepřerostl přes hlavu. Uvidíte, čím více si zaměstnáte hlavu jinými věcmi, tím vám ve vztahu bude lépe. Máme to ověřené!