Muži podvádějí ženy, kterým chybí ženská sexualita

Proč muži podvádí častěji než ženy? Odpověď nám může dát sama příroda. Jako je rozdíl mezi mužem a ženou, je i rozdíl mezi mužskou a ženskou formou lásky. Ne, že by muži milovali méně nebo naopak více, prostě jsou tak uzpůsobeni. Ale pokud mají doma vše po čem jejich srdce prahne, málokdy se otočí jinam.

Muži podvádějí ženy, kterým chybí ženská sexualita

Skutečnost, proč je většina žen muži podváděná: Takhle vám to odůvodní málokterý chlap!
"Mužská láska je víceméně fyzickou nutností, zatímco ženská láska ne. Ta je něčím větším a vyšším, je to duchovní zážitek. To je vysvětlení, proč je žena monogamní a muž polygamní. Muži by chtěli mít všechny ženy světa a i tak by nebyli spokojeni, "zní výrok známého filozofa jménem Osho a něco na tom pravdy bude. Skutečnost, že v současnosti dochází k tolika nevěrám je dána odbouráním bariéry v podobě trendu nesezdaných se (který dal jen volný průběh zahýbání), ale také podceňování sexuálního života. S tvrzením, že my máme sex dvakrát do týdne, neobstojíte. Taková "splněná povinnost" totiž nestačí. Je známo, že mnoho dlouhodobých a na pohled ideálních vztahů ztroskotá právě na sexuálním životě, ale nikdy se nedozvíme, na čem konkrétním.

Sexuální život je ze strany žen podceňován
Zatímco žena vnímá svého partnera více z hlediska charismatu, muž vnímá ženu z fyzického hlediska. To je důvod, proč by se měly naučit ženy mít rády své tělo i křivky a být se sebou spokojené. Měly by být hrdé na to, že mohou být ženami. Neznamená to, že světu budou vládnout jen krásné, ale hloupé ženy. Znamená to, že i přesto, že povahové rysy a sladění vztahu jsou důležité, nikdy nebudou převyšovat potřeby sexuálního vnímání ženy. Je to dáno přírodou a tím, že ženám nadělila křivky a tvary, po kterých muži doslova baží. Jednoduše řečeno, muži očekávají a potřebují pravidelnou dávku ženské sexuality mnohem více, než ženy. Když jim ji jejich ženy nedopřejí, budou ji vyhledávat jinde a nic jim v tom nezabrání. Buď se žena nad sebou zamyslí, nebo bude podváděna.

Co tedy většina mužů bez ohledu na věk očekává?
Muži si často neváží své polovičky proto, že nemají dobrý základ intimního života. Respektive základ možná i ano, ale tam to končí. Touží po tom, aby je žena překvapovala a dráždila svými křivkami. Zážitek ze společného intimního života je formuje a ovlivňuje jejich chování v tom běžném životě. Muži chtějí vidět nahé ženské tělo a ženské křivky, chtějí cítit sršící sexappeal a také vyvrcholení ženy, ke kterému ji přivedou oni sami. I proto je velmi oblíbený například lap dance, na který si ženy netroufnou. Stydí se a cítí se na něco takového staré. Podvazky spolu s pásem, sexy pánská košile, "sváteční" prádélko, to všechno muži chtějí. Ano, i když se to může zdát být matce dvou dětí už trapné. Není. Trapné je, když na úkor rodiny žena tyto chvíle zanedbává. Dámy, pozor, muž vás během sexu nevnímá jako manželku, ale jako sexuální objekt. Zapomene i vaše jméno. Vše, co potřebuje, je pravé a nefalšované vzrušení. Musíte si ho hýčkat, hrát si s ním a předvést mu svou hrdost a vznešenost. Musíte mu dát vždy víc, než očekává, ale zároveň nedovolit, aby byl on pasivní.