Muži, pokud jste nevěrní, nechoďte se smetím!

Nevěrní muži se chovají jinak než ti, kteří dodržují věrnost, kterou své ženě ve svatební den slíbili. Na to, abyste odhalila tento závažný fakt, nemusíte šmírovat svému manželovi v mobilu anebo si pořídit lukrativní hlídání soukromým “očkem”. Existuje pár drobností, které ač vypadají nevinně, mohly by být znakem toho, že váš manžel má ještě někde “bokovku”.

Muži, pokud jste nevěrní, nechoďte se smetím!

Kupuje si nové spodní prádlo
To by mohlo znamenat něco jiného, ​​nejen to, že se o sebe fešák začal více starat. Jak víme, chlapi se příliš o svůj zevnějšek dobrovolně nestarají, nemluvě o věcech, které ani nejsou pouhým okem běžného člověka vidět. Vždyť schválně, kolikrát se vám například stalo, že jste přišli na návštěvu a vašemu miláčkovi vykukoval palec z ponožky?

Nedokáže "tam" jít bez mobilního telefonu
Buď má podivnou úchylku a fotí se při svých potřebách nebo před vámi chce pouze jednoduše něco ukrýt. Návštěva toalety s telefonem je diagnóza, která se častokrát skloňuje právě s nevěrou. Pokud tedy není váš partner bláznivá puberťačka, která "věší na net" neustále nové selfie z prostředí toalet, zbystřete pozornost!

Se smetím chodí jako na kavalír
Vždy jste ho přímo hnali, aby šel vysypat smetí, které vám "smrdí" v kuchyni už týden a vždy vás překvapil nějakou slaboduchá výmluvou, která vám vzala všechny síly s ním bojovat? To se dá považovat za jakousi klasiku, na kterou si časem zvykneme všechny. No najednou ten váš sám zkoumá, zda nepotřebujete vyprázdnit odpadkový koš, se kterým byl před půl hodinou? Něco na tom věru "smrdí". Tedy samozřejmě kromě toho, že vás beznadějně miluje a chce, abyste měla kam házet nepořádek při přípravě večeře ...

Píská si zamilované písničky
Najednou bydlíte s romantikem, který zná celý repertoár Mariah Carey? Neustále se usmívá, radostně si hvízdá zamilované písničky a po bytě nechodí, ale létá. Jasné znamení toho, že se jeho životem přehnala nějaká blonďatá "změna", která jeho život obohatila o několik nepopsatelných momentů.

Domů přijde zásadně unavený
Ano. Stane se to každému. Hodně práce, nekompromisní šéf, či neúprosné termíny. Zaručené způsoby, kterými dokážete z člověka vycucnout i poslední špetku energie. Ale pokud se ten váš v práci právě nepřetrhne a domů chodí spíše znuděný než unavený, něco není v pořádku. Pokud se to stane jednou, dvakrát, třikrát, dvanáctkrát, nemusíte dělat poplach a spustit s přítelkyněmi sledovací akci "nevěra na obzoru". Pokud se to však stane zažitým pravidlem, připravte masky a startujte motory.

Když vás vezme do nové restaurace, všichni ho tam znají
Z ničeho nic dostane fešák skvělý nápad - vezme vás do nové restaurace, baru nebo vinárny. Super! Přijdete tam, usadíte se a společně si vychutnáváte nové, krásné prostředí. Číšník se na ten váš poklad usměje a už i cupitá k němu, aby zjistil, co má nového, jak se má a že už tu dlouho nebyl. Možná se podobá na George Clooneyho nebo Brada Pitta, ale pokud ne, čím to asi bude?

Autor: Martina Dvořáková