Novinka v péči o pleť, na které jsou znát známky nevyspání

Kvalitní spánek a kosmetika dokáží ženám ubrat vrásky a zaručit jejich bezchybný vzhled. Jenže je tady spousta faktorů, které hlavně ženám nedají spát. Pomoci s unavenou pletí dokáží nejnovější regenerační krémy, se spaním pomůcky, a také jsou zde léky na nespavost. Ale s léky zacházejte opatrně, sice bleskově účinkují, ale dá se na ně vypěstovat i nepříjemná závislost.

Novinka v péči o pleť, na které jsou znát známky nevyspání

Problém aktivních žen spočívá v tom, že nemají většinou čas na plnohodnotný osmihodinový spánek,
který dokáže přinést ideální regeneraci. Na vině není jen brzké vstávání a pozdní uléhání do postele. Občas totiž ani pobyt v peřinách před jedenáctou hodinou večer nezaručí, že se dobře vyspíte. Stres, hlava plná myšlenek, vjemy z okolí, které zkrátka ruší. Samozřejmě, vše má alespoň částečné řešení. Například maska ​​na spaní se jeví jako ideální prostředek pro ty, kterým vadí světlo a zejména v časném letním východu slunce nedokážou už od pěti zavřít oči, přestože vstávat mohou i o hodinu později. Pro dámy (ale i pány) citlivé na zvuky jsou nasnadě rozličné zátky a špunty do uší, které eliminují hluk. Pokud se obáváte, že by vás pak nevzbudil ranní budík, přestavte si ho na vyšší hlasitost. Výhodou zátek do uší je, že izolují jemnější zvuky, ale stále dokáží propouštět určitou hlasitost.

Co se týče neschopnosti usnout,
pomocníkem mohou být různé uvolňovací přípravky, které se dají aplikovat přímo na tělo, ale také například jako vůně k posteli. Pomůže i teplá koupel a uvolnění těsně před spaním, které se většinou nespojuje se sledováním televize, ale spíše s rozjímáním a duševním zklidněním.

Péče o krásu na nevyspalém obličeji
Nedostatečný a nekvalitní spánek se dokáže podepsat na našem vzhledu hned druhý den ale také z celkového hlediska. Během spánku se přitom pokožka regeneruje a je to ideální čas na její obnovu. I proto se stále častěji hovoří o využívání přípravků, které pleti pomáhají regenerovat - tento proces takříkajíc zintenzivňují. Staré známé noční krémy se skvělým účinkem jsou určeny zejména pro dámy, které mají dostatek spánku, a které se soustřeďují na tradiční péči 24 hodin denně. Jenže, stále více žen čelí tomu, že jejich ponocování, stres, časné vstávání nedokážou zvládnout ani ty nejlepší přípravky na noční péči. Řešením by mohly být tzv. "Sleeping packs", které přicházejí v masivnějším nástupu do Evropy z Asie. Tam je používají ženy už léta. Jde o krémy, které podporují proces regenerace pleti a působí intenzivně jako masky. Takříkajíc přinášejí účinek hlubokého spánku pro pleť a to i v případě, že spíte méně, než byste měla. Takové krémy během celé noci uvolňují aktivní látky a dodávají tak pokožce zdravější a odpočatější vzhled. Hydratují a dodávají pružnost. Samozřejmě, neznamená to, že teď byste měla zanevřít na noční krém, se kterým máte vynikající zkušenosti a který vám dělá službu již několik měsíců, či dokonce  let. Sleeping packs jsou však alternativou pro ty dámy, které zatím nenašly tu správnou volbu, případně jsou nespokojené s výsledky dosavadní péče.