Paracetamol Accord 500mg eff. 24ks

Šumivá forma paracetamolu, který patří mezi analgetika a antipyretika, má příjemné citronové aroma a snadný způsob užívání. Stačí léčivo vložit do sklenice vody a nechat před vypitím úplně rozpustit. Paracetamol je indikován k úlevě od mírné až středně silné bolesti a horečky při nachlazení, bolesti hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti svalů a kloubů. Jedná se o volně prodejné léčivo, určené pro děti a dospělé. Dávkování u dětí se řídí jejich váhou a doporučením dětského lékaře nebo lékárníka. U dospělých by neměla maximální dávka překročit 8 tablet během 24 hodin.

Parametry

  • Forma: Šumivé tablety
  • Velikost balení: 24 ks
  • Režim výdeje: Volně prodejné léčivo
  • Cesta podání: Perorálně - polyká se
  • Pro: Pro děti, pro dospělé
  • Na: Bolest hlavy, migrénu, horečku
  • Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
  • Originální název: Paracetamol Accord 500mg tbl.eff.24
  • Země původu: Velká Británie

Složení

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg. Pomocnými látkami jsou: kyselina citronová (E 330), hydrogenuhličitan sodný, sorbitol (E 420), uhličitan sodný, povidon, simetikon, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku (přírodní a syntetické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, arabská klovatina, tokoferol-alfa), makrogol.

Značka:Accord


Mohlo by vás také zajímat