Ušní svíce vytahují z těla neduhy zcela bezpečně a bezbolestně

Ušní svíčky, metoda, která jedněm připadá úsměvná, jiní vědí, že funguje. Není to hit bez tradice. Léčili s nimi Indiáni, ale i léčitelé napříč staletími. Jen u nás babky kořenářky věřily více na bylinky, tak tato léčitelská metoda nemá u nás zatím mnoho obdivovatelů. I když, kdo jednou zkusil a s překvapením zjistil, že fungují, nedá na ně dopustit. Tato metoda je levná a bezbolestná, jen o její účinnosti se musíte přesvědčit sami.

Ušní svíce vytahují z těla neduhy zcela bezpečně a bezbolestně

Hopi k lepšímu životu
Ušní svíčky a jejich moc znali už Indiáni z kmene Hopi. Často byly jediným způsobem, jak vyhnat neduhy z těla, když medicína ještě neznala pilulky, jen dary přírody a magické rituály. Ušní svíčky se dodnes vyrábějí ručně z čistého bavlněného plátna impregnovaného včelím voskem. Napuštěné jsou extrakty z léčivých bylin. Mohou být jednobarevné, nebo ozdobené různými symboly, které podle magických zvyklostí znásobují jejich moc. Aplikovat ušní svíčky lze na konkrétní problémy i na očištění se od negativních energií a doplnění vitality, či posílení imunity.

Klíčový je komínový efekt
Základem již od dávných dob je komínový efekt svíčky. Při aplikaci do ucha se konec svíce obalí textilií, nebo ubrouskem a jemně vloží do ucha. Zapálená svíčka mírným podtlakem začíná táhnout špatnou energii z těla a na hrotu ji spaluje. Není nic výjimečného, ​​když plamen mění svou barvu. Může to být právě přítomností toxinů. Vždy je třeba být opatrní a nepřikládat svíci přímo na pokožku. Je třeba ji držet kolmo na problematickém místě. Svíci nikdy neaplikujte při poškození zvukovodu, či bubínku!

Ušní svíčky nejsou jen do uší
Nejčastěji se používají do uší, ale není to jediná možnost jak je využít. Dobré výsledky dosahují ušní svíčky i při bolesti kloubů, či na rozproudění životní energie přikládáním přímo na postižená místa, akupunkturní body a meridiány. Princip je stejný. Položit na postižené, nebo cíleně na místo, jehož problém chceme řešit a zapálit plamen. Místo se prohřeje, energie se rozproudí a ta negativní shoří a usadí se na spodku svíčky. Není to medicínská metoda. V nemocnici vám ušní svíci nepředepíšou, ale je jednou z alternativ, jak podpořit přirozené léčebné nástroje organismu. Za pokus to určitě stojí.

Autor: Lenka Kostková