Yellow&Blue Mýdlové ořechy na praní

Mýdlové ořechy v BIO kvalitě (plody stromu Sapindus Mukorrosi) jsou čistě rostlinným pracím prostředkem. Hodí se pro jemné, avšak důkladné praní a čištění. Jejich použití je velmi univerzální. Vhodné jsou nejen pro praní prádla v pračkách, ale i k ručnímu praní.  Bez obav je můžete použít k praní i těch nejjemnějších materiálů jako je vlna nebo hedvábí. Používají se k praní funkčního sportovního textilu, ale také barevného prádla, neboť jejich opakovaným použitím nedochází k blednutí barev. Navíc jejich použití je tak ekonomické, že lze jednu dávku mýdlových ořechů použít i vícekrát. Prádlo je změkčeno přírodním způsobem, proto již není zapotřebí použití aviváže, ale na parfemaci můžete přidat pár kapek svého oblíbeného éterického oleje. V mýdlových ořechách lze prát i oblečení lidí s citlivou pokožkou, protože nezanechávají v oděvech chemická rezidua. Bezpečně je lze použít s domácími septiky a čističkami.

Parametry

  • Hmotnost: 500 g
  • Dávkování: měkká voda: 30-40°C 2-3 mýdlové ořechy, 60-90°C 4-5 mýdlových ořechů, tvrdá voda: 30-40°C 5 mýdlových ořechů, 60-90°C 6 mýdlových ořechů
  • Počet ořechů v balení: balení 500 g: cca 185 kusů, balení 1 kg: cca 370 ořechů (počet je orientační, záleží na velikosti ořechů)
  • Země původu: Česká republika

Složení

Slupky mýdlových ořechů (sapindus mukorossi).

Výrobce: Yellow&Blue (Tierra Verde)


Mohlo by vás také zajímat