Co na nás řeknou naše oči

Oči o člověku prozradí neskutečně mnoho informací. Jsou ukazatelem charakteru, temperamentu a chování člověka vůči jiným lidem. Očima se umíme mluvit, smát, koukat, uhranout. Díváme se různě - vyhýbavě, upřeně, šikmo. Vyjadřují emoce, štěstí, lásku, nenávist, beznaděj, opovrhování, umí lhát a manipulovat. Staré východní kultury rozlišují až 40 typů očí a všechny typy jsou totožné s očima zvířat. Je mnoho charakteristik očí a každá kultura jim přikládá speciální význam

Co na nás řeknou naše oči

  • Oči fénixe - oči s prodlouženou formou s nahoru zahnutými konečky - příznak správně rozvinuté povahy.
  • Oči tygra - velké oči s více záhyby na víčkách - touha stát se vůdcem. Pokud jsou se žlutavým nádechem - je to znakem tvrdohlavosti a neústupnosti člověka.
  • Oči slona - úzké, povytažené oči s dvojitými až trojitými víčky - hovoří o klidném charakteru.
  • Oči ovce - úzké, malé oči s černo - žlutým duhovým povlakem - důkaz velmi citlivé povahy.
  • Oči koně - s trojúhelníkovým výřezem a klopeným víčky - znak veselosti, ale současně moudrosti a talentu.
  • Oči divočáka - oči se zlomem na horním víčku a matným duhovým povrchem svědčí o věrnosti, poctivosti a rozvinutém smyslu pro povinnost.

Tmavomodré, světlemodré, šedé
Naše oči mají různé barvy a představují duhu. Mezi chladné barvy očí se řadí barva tmavě modrá, světle modrá ašedá. Tito lidé se musí snažit o to, aby se nestali loutkou v rukou jiných lidí. Jsou to lidé kreativní a je jimdovoleno praktikovat téměř vše, co upřímně dělat chtějí. U této barvy očí není namístě obava odporu ostatních, protože lidé s jinou barvou očí ochotně přijmou návrhy tmavě - modrookých, světlo - modrookých a šedookých lidí. Není možné jim vnutit své myšlenky, lepší je jejich udělat zúčastněnými společníky. Neměli by se zříkat svýchúmyslů, pokud pocítí touhu cosi prospěšné udělat. Měli by si vybírat partnera na základě intuice, ne logiky. Nikdy by neměli uzavírat manželství bez lásky, protože takový svazek by jim štěstí nepřinesl. Pokud však již manželství uzavřou, neměli by se snažit partnera převychovávat, mnohem lepší je v takovém případě zaměřit síly na upevnění rodiny nebo na osobní prospěch. S převýchovu prostě nepochodí.

Zelené
Lidé se zelenýma očima jsou obecně považováni za tajemné a mimořádně smyslné. Umí flirtovat a dokáží svůj objekt zájmu lehce svést. Jsou temperamentní a vášniví. Zelenoocí lidé dokážou velmi snadno přitáhnout pozornost svého okolí. Tyto kočičí oči vzbuzují faleš a mazanost a ostatní jim moc nevěří. Lidé s temno - hnědýma očima potřebují jako sůl lásku světlookých lidí. Dosáhnout závislost hnědookého člověka, znamená naučit se uhodnout jeho přání, a ze zásady nemluvit o svých dohadech. Nikdy nekritizujte takového partnera, i když je jeho chyba nad slunce jasná, zkuste vzít vinu na sebe. Útok na hnědookého člověka musí být rozhodný, omračující a vášnivý, jen tak bude později vaše snaha v lásce oceněna, i kdyby jeho srdce mělo patřit přechodně někomu jinému. Nedostatkem hnědookých lidí je ale neschopnost vyjádřit své city. Přestože snadno navazují přátelství, nepatří k těm, pro které je jednoduché vylít si své srdce. Někteří z nich bývají v lásce i nestálí a mívají problém s věrností.

Šedozelené
Mít u sebe člověka se šedo -zeleno - hnědýma očima je náročné. Nikdy nemůžete zahálet a vždy je třeba být ve střehu. Pokud nejste ochotni tvářit se, že takového člověka potřebujete k přežití, prostě vás vymění za osobu, která jej bude uctívat jako Boha.