Hledá se žena, věrnosti a sportu schopná

Chcete se stát partnerkou, po které touží všichni muži? Tak to je asi sen mnoha žen. Ale proč jen snít. Muži milují ženu, která ví co chce, je hodna obdivu, sportuje, náležitě se o sebe stará, není hysterická a je jim věrná. A to při troše dobré vůle zvládne každá. Jen chtít!

Hledá se žena, věrnosti a sportu schopná

Ví, co chce
Tato holka má názor na život. Nereprodukuje postoje svých kamarádek, které zaslechla na kávě ani se hloupě neopičí po momentálním trendu. Její názory jsou natolik silné, že to nepotřebuje. Umí se prosadit a každého v momentě přesvědčí, že na to má.

Je ji za co obdivovat
Kromě toho, že si stojí za svým, je vyzrálá, vyrovnaná a úspěšná v svém oboru. Kolegové mají před ní respekt a váží si jí. Nepotřebuje si vymýšlet historky o životě, život žije a umí se bavit na úrovni. Ať už jde o problematiku druhé světové války nebo napojených vlasů. Je ostřílená, přemýšlivá a nikdy svému chlapovi ve společnosti neudělá ostudu.

Není vulgární
Nekouří na ulici, na večírku se neopije pod obraz. Nenosí křiklavé gelové nehty ani dvoubarevné vlasy. Nadávkám se vyhýbá a zbytečně se s nikým nehádá, je tedy velká šance, že muže nikde neztrapní.

Stará se o sebe
I při velkém spěchu každodenního života si umí najít čas na sebe. Dopřeje si kosmetiku, má krásně upravené nehty, voní nevtíravým parfémem a dá si záležet na dokonalém účesu. Zná trendy, značky a umí se ve světě módy dokonale orientovat.

Sportuje a nemá komplexy
Pokud jdete na lyžování, nesedí ve  ski baru, ale ukazuje svou šikovnost na sjezdovce. Ráda si zahraje i jiný sport. Muži se s ní nenudí, je to partnerka do vozu i do kočáru. Na její figuře je vidět, že volný čas netráví před telkou s čipsy, ale zná i kouzlo posilovny. Není přehnaně stydlivá, ani arogantní, přesně ví, co si může dovolit. Svou postavu ve společnosti ráda předvede, ale zná hranice.

Není hysterka
Muž se o ni může opřít, není mu přítěží, spíše je to rovnocenný partner na rozhovor i do života. Netahá z něj peníze, ale zná svou cenu. Není to ufňukaná ani hysterická žena, od níž partner po čase odtáhne. Nehádá se jako o život, ví, že věci se řeší nejlépe v klidu.

Je věrná
Nepotřebuje aférky ani románky bez budoucnosti. Pokud si jednou vybere partnera, je mu věrná a buduje vztah na pevných základech. Je to milující máma a partnerka, pro kterou se vyplatí žít. Pro rodinu udělá cokoliv.

Jste to vy?
Anebo k tomuto obrazu máte ještě hodně daleko?

Autor: Lenka Kostková