Prsteny, které umí mluvit

Nosíte prsteny? A na kterém prstu? Máme pro vás zajímavá zjištění, která hovoří o nositelích prstenů. Protože to, jaký prst bude váš prsten zdobit, odhalí i vaši povahu. Nevěříte? Koukněte se na ruce a čtěte dále.

Prsteny, které umí mluvit

Palec
Prsten na palci je trochu nepohodlný, přesto je v poslední době oblíbený. Znamená pocit zvláštnosti, samostatnosti a originality. Také odhaluje charismatickou a veselou osobnost člověka, který se v davu neztratí. Asi proto je prsten na palci doménou především lidí hledajících vlastní životní cestu.

Ukazováček
Prsten na ukazováčku znamená, že jeho nositel touží po úspěchu v práci. Pracuje na kariéře a pravděpodobně se mu to podaří, protože rád a úspěšně přebírá kontrolu nad jakoukoli situací. Má totiž skvělé vůdčí schopnosti a jednoznačné předpoklady pro práci ve vedoucí pozici.

Prostředník
Uzavření lidé si rádi zdobí prostředník. Bývají zpravidla chladní, ale je to pro ně jakási ochrana před jejich nejistými a citlivými emocemi. Uvnitř se cítí osamělí, ale bojí se otevřít ostatním, dokonce ani těm nejbližším. Většinou mívají nižší sebevědomí a těžko navazují kontakty, ale zároveň jsou spolehliví a precizní.

Prsteník
Na prsteníčku nosí prsten drtivá většina lidí. Takoví lidé milují společnost a nechtějí být sami. Překypují láskou a vnitřním klidem. Rádi se baví a musí se kolem nich stále něco dít. A samozřejmě se podle tohoto prstu dá poznat, zda je člověk v chomoutu.

Malíček
Za prstenem na malíčku se skrývá především svobodomyslnost a vzdor. Například ženy v 19. století demonstrovaly prstenem na malíčku svou příslušnost k rodícímu se feministickému hnutí. Na malíčku nosí prsten i členové různých tajných spolků, často se v prstenech skrývá například tajná pečeť. Vyjadřuje se tím i touha po nezávislosti a naplněném životě.

Jakou podobu šperku volíte?
O povaze člověka hodně prozrazuje i podoba šperku. Jednoduché tvary volí přímočaré osobnosti, složité tvary zase komplikovaní lidé.

Nosíte je na levé nebo pravé ruce?
Pověrčiví lidé nosí zděděné nebo darované prsteny zásadně na levé ruce, která je symbolem vrozených schopností. Pravá ruka se spojuje s osudem, proto nám ji dodnes zdobí prsteny, které jsme si sami zvolili.