Domácí jogurtová maska účinně omlazuje a hydratuje i velmi citlivou pleť

Dáváte si ke svačině jogurt? Tak to děláte pro své zdraví jedině dobře. Ale proč se o tu dobrotu nepodělit se svou pletí? I pro ni je tento bílý produkt doslova balzámem. Nemusíte se bát alergických reakcí, vaše pleť ho přijme, stejně jako váš trávicí trakt.

Domácí jogurtová maska účinně omlazuje a hydratuje i velmi citlivou pleť

Blaho zvenčí, zevnitř
Na suchou pleť je jogurt kvůli svým jedinečným vlastnostem unikátní. Mikroživiny, které obsahuje, pleť dobře přijímá. Ty navíc zajišťují "blaho" nejen zvenčí, ale i zevnitř. Jogurt pokožku osvěžuje a chladí a protože ho dobře snáší i citlivá pleť, doporučuje se na všechny typy.

Omlazuje, hydratuje
Minerály, stopové prvky a proteiny obsažené v jogurtu mají hydratační účinek, podporují krevní oběh a omlazení pokožky. Díky své krémové konzistenci se dobře aplikuje a suchá pokožka ho rychle vstřebává. Obzvláště vysoký podíl mléčných proteinů chrání kůži před vysoušením a vytváří jedinečný pocit svěžesti.

Jogurt + tvaroh
Na suchou, bledou a unavenou pleť se doporučuje především hydratační maska ​​z jogurtu a tvarohu. Smíchejte dvě lžíce jogurtu, tři lžíce tvarohu, jeden vaječný žloutek a 15 kapek olivového oleje. Dostanete pastu, kterou naneste na obličej a nechte 15 minut působit. Pokud to budete dělat denně, vaše pleť bude svěží a sametově jemná.