Kosmetika - neinvazivní lifting obličeje

Milé ženy krásného středního věku, uvažujete o účinné regeneraci své pleti a nemáte v úmyslu se podrobit plastické operaci? Tak zkuste neinvazivní lifting obličeje na bázi radiofrekvence. Pokud nevíte o co se jedná, tak pozorně čtěte náš článek.

Kosmetika - neinvazivní lifting obličeje

Obvykle se jedná o radiofrekvenční přístroj
s bipolární, tripolární nebo multipolární hlavicí (je to počet "mikrohlavic", ze kterých se skládá hlavice (laicky řečeno), která pracuje na frekvenci 1MHz, pomocí kterého můžeme dosáhnout efektu okamžitého omlazení pleti. Tento systém na ošetření ochablé pleti obličeje působí jako přirozený lifting. Radiofrekvenční vlny kontrolovaně vnikají hluboko do pleti, tím se pokožka zpevňuje. Nakolik radiofrekvenční hlavice pracuje při vysoké teplotě, zvyšuje se tvorba pleti vlastního kolagenu, elasticinu a hyaluronu, jejichž tvorba v pleti se věkem zpomaluje. Navrací pokožce hebkost, pružnost a pevnost tam, kde ji nejvíce potřebuje. Procedura zajistí celkové vyhlazení a hydrataci pokožky, hezčí barvu a strukturu pleti, zpevnění, vyhlazení vrásek, zmírnění jizev a akné, příznivé účinky proti stárnutí pokožky. Pokud radiofrekvenční přístroj obsahuje i červené fotonové světlo, toto stimuluje přirozený proces obnovy kůže.Toto je odborné vysvětlení liftingu pleti takovýmto způsobem.

A řečeno lidsky a jednoduše?
V pleti se nám, jak jsme již zmínili, od přírody tvoří kolagen, elastan a hyaluronát jejichž tvorba se postupem času začne zpomalovat, pokud se nezastaví úplně, a na naši pleť začne působit zemská přitažlivost. A z toho si pak děláme vrásky. Radiofrekvence nám pleť zahřívá na vysokou teplotu. Výše teploty závisí na šikovnosti kosmetičky. Čím vyšší, tím lepší výsledek. Hlavicí se krouživým pohybem masíruje pleť na obličeji v místech, kde se nám tvoří vrásky nebo máme jinou kosmetickou nesrovnalost. Na čele, v okolí očí, na kořeni nosu, v místě noso - ústních vrásek, kolem rtů a může se i na krku a na dekoltu. V místech, kde se nacházejí lymfatické uzliny, jako je okolí hltanu, by vysoká frekvence mohla spíše uškodit. Aby byl zaručen výsledek, toto ošetření je nutné zopakovat alespoň 6 až 8-krát v intervalech, které vám určí konkrétní salon. Toto záleží na přístroji, který vlastní. Bývá to v rozmezí 3-krát za týden až jednou za 10 dní. Vhodné je opakovat ošetření každého půl roku. Zákrok je bezbolestný, bez nutnosti lokální anestezie. Nemá vedlejší účinky, kromě zarudnutí pleti v místě ošetření. Vhodný je pro každou věkovou kategorii a pro všechny fototypy pleti.

Všechny salony tvrdí jedno
Okamžitý efekt, výsledek viditelný již po prvním ošetření, trvalý efekt, vyhlazení vrásek ... My však musíme zvážit, co od takového ošetření očekáváme. Zda zázrak na počkání nebo podpoření elasticity pleti. Záleží od salonu, zda se jedná o známý s dobrým jménem, ​​záleží od přístroje, který vlastní a kde jej zakoupili. Jelikož toto si ověřit neumíme, musíme dbát na výběr salonu. Kvalita ošetření se dopředu určit nedá. Známé salony nabízejí ošetření za vyšší cenu, ale máme záruku, že si nebudou chtít pokazit jméno, a tedy ošetření bude kvalitní. Pozor na salony, které vyrostly jako houby po dešti jen proto, že na slevových portálech spatřili velkou a rychlou možnost výdělku. Zde by bylo dobře prohlédnout si nebo zjistit reference. Záleží také od vzhledu konkrétního salonu. Pokud je jeho zařízení typu "co dům dal", je vhodné zamyslet se i nad cenou a tedy kvalitou přístroje.

A co můžeme od tohoto neinvazivního liftingu očekávat ve skutečnosti?
Ošetření bude horké, ale nemělo by pálit. Pokud je třeba, upozorněte kosmetičku, aby snížila teplotu. Po prvním ošetření byste měla v pleti cítit pnutí, případně prohřátí pokožky, jako v létě, když to přeženete se sluníčkem. Pleť by se postupně opravdu měla začít zpevňovat. Zpevnění bývá patrné hlavně na dolní kontuře obličeje. Měly by se zjemnit i vějířky kolem očí. Ale toto můžete očekávat až po několika ošetřeních. Upravit by se měla i kvalita pleti. A když se vás kolegyně zeptá: "Co jsi dělala, že tak dobře vypadáš?" - Vybrala jste si správný salon s kvalitními službami a už byste ho neměla měnit. Tedy na závěr - radiofrekvence stojí za to. Nebudete vypadat o 20, ani o 15 let mladší, ale přesto můžete klamat tělem a být svůdná. A při proceduře můžete i příjemně relaxovat. Tak, co, zkusíte to?

Autor: Lenka Kostková