Stolní hry stále bodují u malých i velkých

I přes velkou oblibu počítačových her, stolní hry jsou prostě klasika. Hrají je všechny věkové kategorie. Malé děti se při hře učí novým věcem a dospělí zase "promazávají" mozkové závity. A celkově se hraním stolních her stmeluje rodina, ale i parta kamarádů. Na výběr máme ne desítky, ale stovky variant, přesto je stále populární "Člověče, nezlob se!"

Stolní hry stále bodují u malých i velkých

Obliba stolních her
Stolní hry jsou výjimečné v tom, že nepotřebují žádnou energii, pouze tu vaši vlastní. Dají se hrát nejen doma na stole, ale i ve stanu, ve vlaku a na dalších, nejrůznějších místech. Kdykoliv je odložíte, znovu vytáhnete a hned jsou připraveny na hru. Je to podmíněno pouze tím, jestli neztratíme nějaký jejich důležitý komponent, třeba hrací kostku. V žebříčku oblíbenosti jasně vedou šachy, dáma a všechny šachovnicové hry, ale ty zde popisovat nebudeme. 

Bang!
Hra "Bang!" se hraje s tématikou Divokého západu, hráči při ní mohou klamat tělem i projevem a střílet, byť jen kartami a slovem. Je to jedna z nejpopulárnějších karetních her v České republice!

Tučňáci 
Stolní hlavolamová hra, která nepoužívá kostky a ani figurky. Stolní hra, která je přitom pro jediného hráče jako jediná z celé pětice, je známá i díky televizní reklamě. Výborná hra, která dokáže zabavit děti i dospělé na poměrně dlouhou dobu. Nejvyšší obtížnost je už vážně na přemýšlení.

Aktivity
Stolní hra je zábavná a oblíbená mezi teenagery a mladými lidmi, či mladými duchem. Je úžasná v tom, že zapojí do činnosti, dává úkoly a tvoří zábavu, jaká se nedaří při ledajaké hře. Třetí místo jí patří zaslouženě. V české verzi má i něco do sebe.

Monopoly
Nakupujete, hromadíte peníze a plníte drobné úkoly. Monopoly jsou podobně jako dostihy, o penězích. I když jen hračkářských.

Člověče nezlob se
Nezapomenutelná jednoduchá desková hra, která byla součástí dětství snad každého dnes žijícího dospělého. Čtyři barvy figurek, kostka a házení čísel o které se posune vaše postavička. Ačkoliv hru zná každý, ne každý ji má doma, ale stále se prodává a v pomyslném žebříčku oblíbených stolních her s přehledem stále vítězí!