Barva vlasů vypovídá o sexuálním apetitu ženy

Barva vlasů o ženě napoví i to, jak je vášnivá. Samozřejmě řeč bude o přírodní barvě vlasů. Nejlepší milenky jsou podle vědců rusovlásky. Může za to gen, který je zodpovědný za barvu jejich vlasů.

Barva vlasů vypovídá o sexuálním apetitu ženy

Zrzavé ženy to umí prý v posteli roztočit nejvíce
O této "problematice" se toho napsalo už hodně, ale vědci přišli s novými poznatky - v posteli si prý muži nejvíce užijí s rusovláskami. Proč? Za všechno může gen MC1R, který způsobuje "ryšavosť", ale souvisí i s mnoha jinými vlastnostmi, které dělají sex s přirozeně zrzavými ženami nejlepší. Proč jsou tedy zrzky nejlepší milenky?

Zrzky jsou citlivější
Jinak reagují na fyzické podněty, na bolest, doteky a vzrušení. Jejich znásobená citlivost způsobuje, že dosáhnou orgasmu snáze a rychleji než blondýny, černovlásky či brunety. To není výmysl, ale holý fakt.

Rusovlásky výrazné feromony
Jejich kůže vylučuje jiné feromony než kůže blondýnek či brunetek. Smyslnost mají doslova vepsanou v pórech. Autor Stephen Douglas, jehož kniha "Ryšavá encyklopedie" je ve světě vyhledávaným artiklem, tvrdí, že sladká vůně ketonu je důsledek produkce žláz a kůže. Muži z těchto feromonů šílí, což se odrazí i v ložnici.

Sex jako hobby
Němečtí vědci dokázali, že zrzky vykazují mnohem větší sexuální aktivitu jako jejich blond či hnědovlasé kolegyně. Rusovlasé ženy také vědí, na co jejich tělo reaguje, a umí si to vyžádat. V posteli, i v životě. Jsou odhodlané, cílevědomé, emotivní, ale stejně i výbušné, vášnivé a impulzivní. Když si to sečteme, vše nasvědčuje tomu, že si to s nimi muži v posteli pořádně užijí v každém směru!