Nevěra jako součást života?

Nevěrní muži si dokáží svou nevěru zdůvodnit. Ovšem jiné důvody udávají milenkám a jiné stálým partnerkám. Je až s podivem, co všechno vymyslí, jen aby obě ženy uchlácholili.

Nevěra jako součást života?

Výmluvy na nevěru před partnerkou / manželkou

  • Byl jsem opilý a nic si z toho nepamatuji. Jednou z nejčastějších a z nejjednodušších výmluv je alkohol. Člověk je povolnější, otevřenější a spontánnější. Pokud by po každém mužském tahu mělo dojít k nevěře, muži by pak raději neměli ani pít. Jak potom chtějí, abychom jim ženy tolerovaly pánské jízdy?
  • Ona svedla mě, ne já ji! Bohužel, v dnešní době je to opravdu tak, že ženy loví muže. Smutné, ale pravdivé. Muži častokrát ani nechtějí a nedokáží odolat náhlému strčení jazyka do jejich úst. Ne, že by se ženy si tímto zastávaly mužů, ale častokrát skutečně za toto nemohou. Správný muž chce, aby na jeho partnerku žárlily jiné, ne, aby ona žárlila na jiné.
  • Kdybys byla taková, jako před kdysi, nemusel bych tě podvádět! Na vině je ve všem žena. Znáte tuto větu? Mnohé ženy tomu uvěří a jejich sebevědomí prudce klesá. To je ale velká chyba. Každý problém ve vztahu se týká obou. A pokud partnerovi něco chybí, co před tím měl, je to jen o komunikaci. Zahýbáním to rozhodně nevyvolá a do vztahu nevrátí. Toto je jedna z nejchudších cest nevěry, jejíž viny se chce muž jen jednoduše zbavit tím, že to obrátí na ženu.

Výmluvy na nevěru před milenkou

  • Jsme spolu ze zvyku a hlavně kvůli dětem. Manželství a děti jsou jednou z nejtěžších zkoušek vztahu, zvláště pro muže. Pokud vztah přeroste do pohodlnosti, zvyku a povinnosti, není to vůbec příznivé. Muž se nejčastěji milence vymluví na to, že je se svou ženou jen kvůli dětem. Opravdu si ale myslíte, že by dokázal "trpět" ve vztahu jen na úkor dětí?
  • Nemá chuť na sex tak často, jako já a odmítá orální sex. Žena i muž mají někdy rozdílnou chuť na sex, ale to neznamená, že si nerozumí. Samozřejmě, když má muž chuť, musí se mu žena oddat vždy. Když je ale žena žhavá a muž nemá náladu, dokáže to počkat. V konečném důsledku muži velmi rádi využívají sexuální výmluvy před milenkami, od kterých tak očekávají sexuální extázi. Taková lichotivé slova zvyšují milence sebevědomí i chuť uspokojit ho.
  • Náš vztah je již v odloučení nebo v rozvodovém řízení. To, že vztahy procházejí různými krizemi, ke kterým patří hádky, pláč i nervové vypětí, je běžné. Samozřejmě, pokud to nepřekročí jisté hranice. Brát vztah na lehkou váhu a namluvit hned první ženě (milence), která se v mužské přítomnosti objeví, že je sice zadaný, ale vztah je v koncích, je někdy horší, než kdyby muž řekl, že nikoho nemá. V tomto případě bývá opakem pravda.
Autor: Martina Dvořáková