Koktejl zdraví, krásy a mládí

Elixír mládí a dlouhého žití odhalen! Je zadarmo a hravě nahradí vitaminy, drahé krémy i barvy na vlasy. Stačí jeden denně a máte vyhráno. Nevíte o čem je řeč? Kde je ten zázrak, který nic nestojí? Přece v každém z nás! Jmenuje se láska a milování.

Koktejl zdraví, krásy a mládí

Pozitivní výzkumy
Zkoušky dlouhověkosti a mládí nejsou testovány na zvířatech, proto mohou z výsledků těžit i ti, kteří pokusy prostě nemají v lásce. Vše bylo testováno na pár "hrdinech a hrdinkách", kteří se odhodlali milovat každý den. Někdy šlo opravdu do tuhého, ale výsledky stojí za to.

Milování prodlužuje život
Správně, to nejideálnější spojení trvá od patnácti do třiceti minut. Právě tolik fyzické aktivity denně doporučují lékaři pro udržení kardiovaskulárního systému ve správné kondici. O tom, že se pořádně při milování prokysličí cévy ani nemluvíme.

Při milování se mládne
Vysmátí lidé jsou živější, svěžejší a mají hezčí tvář. Méně jejich pokožku zdobí vrásky a je to díky hormonům štěstí, které se vyplavují při smíchu a dobré náladě. Pokud chcete koncentrovanou bombu pozitivních pocitů, když vše ostatní nemá v naší mysli místo, už asi víte, že se bavíme o vyvrcholení. Zdravotníci na základě těchto zjištění dokonce vydávají brožury, které má motivovat k pestřejšími, ne promiskuitnějšímu životu. Protože rozmanité milování je základem každého páru a slibuje upevnění zdraví i krásy.

Zdravější a mladší
Není to jen o aktivitě a příjemném pocitu. Vyvrcholení je skutečný poklad a i proto si ženy tento výdobytek mohou naplno užívat. Jejich klitoris nemá jinou funkci, a proto je rozhodně důležitější, než slepé střevo. Při vyvrcholení dochází k výrazným stahům, které uvolňují svalové napětí. Odbourává se stres, posiluje imunita, upravuje tlak a oslabuje bolest. Jednoduše na počkání koktejl všeho, co vyžaduje pevné zdraví.

Autor: Lenka Kostková