Pánské holení intimních partií

Nejen ženy podlehly kouzlu depilace. Depilují se i muži a to nejen na žádost svých partnerek. A jak taková depilace v mužském provedení vypadá?

Pánské holení intimních partií

Osvědčené střihy u mužů zavání klasikou
Není to jen o módních trendech, když přijde na intimní depilaci. Muži nemají rádi experimenty až tak, jako ženy. Raději staví na klasiku, kterou nic nezkazí, ale ani neohromí.

Nahladko
Bez chlupů na intimních partiích se žije snadno. Do tohoto typu střihu se počítá pouze celková depilace. Varlata i penis by měly projít úpravou tak, aby po chlupech nezůstala ani zmínka. Nejlepší je odstranit je dlouhodobě, ale počítá se i pomocí žiletky. Výsledek? Pokožka jako miminko.

Pomlčka
Nevíte, co si pod tímto trendem máte představit? Není to až tak těžké. Muž si vydepiluje vše kromě ochlupení nad penisem, jehož tvar bude připomínat obdélník. Vše ostatní musí být hladké jako zadeček dítěte!

Přistřižené
V hlavní roli budou nůžky. Těmi si muži jen jemně upraví jejich porost. Žádný vosk, žádná žiletka, nic podobného není třeba. Mělo by to působit jen ležérně upravené ve smyslu "neberu holení až tak vážně", ale dbám o to, abych nepůsobil jako Tarzan.

Půl na půl
Co holit? Okolí "funkce" ano, varlata ne. Tito muži si potrpí na zevnějšek, ale nehraje u nich první housle orální styk , ale soulož jako taková. Okolí penisu je dokonale upravené, aby si mohli užívat každý jeden dotek a dokonalé dráždění.

Přírodně
Chlap, který to nosí, se nestydí ukázat, čím ho příroda obdařila. Hrdě prezentuje ochlupení jako znak mužnosti. Bývá to samec, jak se patří, který v posteli ukáže nevídané schopnosti. V tomto případě je celé intimní ochlupení nepoznačené holením.