Plastická operace panenské blány - bláznivý dárek pro muže

Ženy milují plastické operace. Odborní lékaři dokáží ženám zmenšit nebo zvětšit téměř vše na co si vzpomenou. Ale to bylo málo. Některé ženy  chtěly být celé úplně nové, včetně toho, že snily o tom, být znovu panny. A i tento sen jim mohou v současné době plastičtí chirurgové splnit.

Plastická operace panenské blány - bláznivý dárek pro muže

Mnoho žen po celém světě si tak užívá první sex dvakrát
Vyjádření, které hovořilo o tom, že pokud jste už o ni jednou přišla, nevrátíte ji zpět, jsou už dávno minulostí. Mnoho žen po celém světě si tak užívá "první" sex dvakrát.

Průmysl panenství
Ve světě "dokonalé" krásy a extrémních úprav zevnějšku není žádným překvapením, že některé dámy zacházejí mnohem dál, než by si mnozí mysleli. Šikovné ruce chirurgů mají stále častěji plný diář naplánovaných operaci. Sexuálně zkušené ženy se tak v průběhu třiceti minut mění na "chirurgické panny". Cena zákroku se pohybuje od pěti do pětadvaceti tisíc korun. Obnova panenské blány není ve světě žádnou novinkou, ale ženy po ní baží stále více. Původně se tento zákrok prováděl pouze ženám a dívkám, které přežily traumatizující zážitek a ten jim poškodil nejen zmíněnou blánu, ale především sebevědomí a pocit "čistoty". Jak se však medicína a ženská sexualita společně vyvíjely, operace se stala stále žádanější. Těch, které ji podstoupily ze zdravotních důvodů bylo stále méně a žen, kterým šlo o něco úplně jiného, ​​přibývalo.

Bláznivý dárek pro partnera
V dnešní době se tedy tento zákrok těší neuvěřitelné oblibě a ženy si ho nemohou vynachválit. Nejčastějším důvodem je prý potěšení partnera. Právě muži jsou prý příčinou, kvůli které ženy podstupují tuto operaci. Jsou přesvědčeny o tom, že pro partnera je to požitek a pocta, že právě on je ten vyvolený, který o panenství svou milou připraví. Je to velmi zajímavé, protože pokud se podíváme na dnešní muže, partnerčina minulost je až v takové míře nezajímá. Raději se soustředí na přítomnost a fakt, že si žena dá rekonstruovat panenskou blánu její bývalé sexuální zážitky nevymaže. Není tedy obnovení panenství pouze přežitek, kterého se ženy drží zuby nehty a namísto pro partnera, to dělají pro sebe?

Hymenoplastika 
Je odborný název pro rekonstrukci panenské blány,  který umožňuje ženám (a jejich partnerům) znovu zažít první sex. Dokáže ze ženy udělat pannu i dvacetkrát za život. Není omezena věkem. Čím déle po operaci si odepřete intimní styk, tím intenzivnější bude pocit prvního splynutí.

Autor: Martina Dvořáková