Vůně napoví, jaká je žena, která ji nosí

Vůně o ženě napoví víc, než by někdy sama chtěla. I když samozřejmě existují výjimky anebo ženy, které rády experimetují a hodně vůně střídají. Ale obecně lze říci, že květinové vůně si vybírají romantičky, citrusové energické ženy, ovocné kamarádské typy a kořeněné ženy, které milují tajemství.

Vůně napoví, jaká je žena, která ji nosí

Citrusové vůně
Jste jednoznačně organizační talent. Přátelé se na vás vždy spoléhají - jste jediná, která myslí na to, že zimní pobyt v oblíbeném penzionu si je třeba rezervovat již v létě. Milujete řád, plánování patří do vašeho života zcela přirozeně. A co je skvělé - jste ranní ptáče! Když zazvoní budík, vyskočíte z postele plná energie.

Květinové vůně
Růže, jasmín či lilie - vůně květů je vaším poznávacím znamením. Přesně tak jako zamilované romány či pastelové barvy. Jste rozená romantička a vaše víra ve velkou lásku je nezlomná. V oblékání upřednostňujete eleganci, tepláky a vyzývavé šaty pro vás nejsou.

Ovocné vůně
Máte plno energie, jste vždy připravena přiběhnout, pokud vás kamarádka potřebuje. Umíte poslouchat, i poradit. A co je skvělé, milujete zábavu. Nikdy neřeknete "ne" na pozvání, mezi lidmi se cítíte jako ryba ve vodě.

Kořeněné vůně
Tajemná a vzácná. Máte svůj styl, kterého se držíte. Jste věrná a přímá a "sedí" na vás přirovnání "tichá voda břehy mele". Nepotřebujete na sebe upozorňovat, ale rozhodně nepatříte mezi "zakřiknuté" lidí.

Autor: Martina Dvořáková