Znamení zvěrokruhu vypovídají o charakteru podle data narození

Znamení horoskopu prozradí o lidech i to, co otevřeně neříkají. Častokrát jsme překvapeni, jak to na lidi, narozené v tom konkrétním znamení sedí. Zkuste si dosadit konkrétní tváře k našim charakteristikám a uvidíte, zda se zvěrokruh nemýlí.

Znamení zvěrokruhu vypovídají o charakteru podle data narození

Vodnář
Vodnář se často ocitne v roli outsidera, ale pozor, dělá to velmi rád. Záměrně na sebe strhává pozornost a vyvolává soucit ve prospěch toho, co chce dosáhnout.

Ryby
Ryby jsou ve své podstatě velmi milé osoby a snaží se s každým dobře vycházet. Ve svém životě nerady dělají změny a tak se vždy spokojí s tím, co je. Nejslabší stránkou je, že jsou tiše závistiví a nepřejí jiným.

Beran
Beran si jde za svým cílem i hlavou proti zdi. Pokud se mu někdo nelíbí, začne ho pomlouvat, kudy chodí. Pozor, nedělá to však prvoplánově, ale velmi sofistikovaně.

Býk
Býk se snaží ve všem hledat dobro, a proto může na některé lidi působit chvilkami falešně a vyvolávat pocit nespravedlnosti či křivdy. Ve skutečnosti se jen snaží pomoci, kde se dá.

Blíženci
Blíženci srší důvtipem a snaží se každou situaci odlehčit. Za jejich pozitivní náladou se ale skrývá touha rozšiřovat si kontakty a v budoucnu jich co nejlépe pro sebe využívat.

Rak
Rak nerad vnímá realitu a místo toho, aby jí čelil, vytvoří si vlastní realitu. Sám jí uvěří a pak ji šíří dál. Někdy si už ani nepamatuje, že to, co říká, bylo původně vlastně úplně jinak.

Lev
Lev se snaží splnit představu o ideálu. Před lidmi si nedovolí zaváhat ani na vteřinu, ale v soukromí se jeho vlastnosti projeví chtě nechtě. Umí dokonale manipulovat s lidmi.

Panna
Panna je považována za největšího dobráka a věřte-nevěřte, většinou jde o bezproblémové lidi. Pokud něco zatajují, tak jen své neřesti, ale nikdy nemíří na jiné.

Váhy
S kým jsou, takoví jsou. Váhy se neradi dostávají do vztahových problémů a na každou stranu rozdávají úsměvy. Nic zákeřného však od nich nemusíte očekávat, v podstatě jsou to bohémové.

Štír
Štíra se z času na čas zmocní touha odhalovat jakési tajemství. Na lidi začne vytahovat špinavé věci ve snaze překrýt ty své.

Střelec
Ve snaze zapůsobit na okolí Střelec někdy zveličuje a věci si přibarvuje. Jak jinak, ve svůj prospěch. Na okolí chce působit co nejlépe.

Kozoroh
V společenském žebříčku se chce dostat Kozoroh co nejvyšší. Málokdy si získá na první dojem spontánně sympatie, protože si drží odstup. Není to však faleš, ale jen ochrana.


Mohlo by vás také zajímat