Znamení zvěrokruhu vypovídají o charakteru podle data narození

Znamení horoskopu prozradí o lidech i to, co otevřeně neříkají. Častokrát jsme překvapeni, jak to na lidi, narozené v tom konkrétním znamení sedí. Zkuste si dosadit konkrétní tváře k našim charakteristikám a uvidíte, zda se zvěrokruh nemýlí.

Znamení zvěrokruhu vypovídají o charakteru podle data narození

Vodnář
Vodnář se často ocitne v roli outsidera, ale pozor, dělá to velmi rád. Záměrně na sebe strhává pozornost a vyvolává soucit ve prospěch toho, co chce dosáhnout.

Ryby
Ryby jsou ve své podstatě velmi milé osoby a snaží se s každým dobře vycházet. Ve svém životě nerady dělají změny a tak se vždy spokojí s tím, co je. Nejslabší stránkou je, že jsou tiše závistiví a nepřejí jiným.

Beran
Beran si jde za svým cílem i hlavou proti zdi. Pokud se mu někdo nelíbí, začne ho pomlouvat, kudy chodí. Pozor, nedělá to však prvoplánově, ale velmi sofistikovaně.

Býk
Býk se snaží ve všem hledat dobro, a proto může na některé lidi působit chvilkami falešně a vyvolávat pocit nespravedlnosti či křivdy. Ve skutečnosti se jen snaží pomoci, kde se dá.

Blíženci
Blíženci srší důvtipem a snaží se každou situaci odlehčit. Za jejich pozitivní náladou se ale skrývá touha rozšiřovat si kontakty a v budoucnu jich co nejlépe pro sebe využívat.

Rak
Rak nerad vnímá realitu a místo toho, aby jí čelil, vytvoří si vlastní realitu. Sám jí uvěří a pak ji šíří dál. Někdy si už ani nepamatuje, že to, co říká, bylo původně vlastně úplně jinak.

Lev
Lev se snaží splnit představu o ideálu. Před lidmi si nedovolí zaváhat ani na vteřinu, ale v soukromí se jeho vlastnosti projeví chtě nechtě. Umí dokonale manipulovat s lidmi.

Panna
Panna je považována za největšího dobráka a věřte-nevěřte, většinou jde o bezproblémové lidi. Pokud něco zatajují, tak jen své neřesti, ale nikdy nemíří na jiné.

Váhy
S kým jsou, takoví jsou. Váhy se neradi dostávají do vztahových problémů a na každou stranu rozdávají úsměvy. Nic zákeřného však od nich nemusíte očekávat, v podstatě jsou to bohémové.

Štír
Štíra se z času na čas zmocní touha odhalovat jakési tajemství. Na lidi začne vytahovat špinavé věci ve snaze překrýt ty své.

Střelec
Ve snaze zapůsobit na okolí Střelec někdy zveličuje a věci si přibarvuje. Jak jinak, ve svůj prospěch. Na okolí chce působit co nejlépe.

Kozoroh
V společenském žebříčku se chce dostat Kozoroh co nejvyšší. Málokdy si získá na první dojem spontánně sympatie, protože si drží odstup. Není to však faleš, ale jen ochrana.

Autor: Lenka Kostková