Vztahy mezi znameními horoskopu, které nemají šanci

Znamení horoskopu nám předurčuje určité vlastnosti a někdy si ani neuvědomujeme, že to tak opravdu funguje. Ale kromě chemie se podle znamení také k sobě přitahujeme či odpuzujeme. Víte, která znamení se nemohou spolu vystát? Uvedeme vám některé příklady. Možná si po přečtení našeho článku uvědomíte, proč vlastně některý váš vztah nefungoval a budete hledat jiným směrem.

Vztahy mezi znameními horoskopu, které nemají šanci

Akční Berani vycházejí jen s málokým
Nejméně ze všech snáší Beran společnost klidných a stálých ryb či pořádkumilovných Panen, které s nimi neumí udržet krok. Tito lidé jsou pro něj nudní, příliš pasivní.

Něžní a obětaví Býci nesnášejí holedbání, pozornost, chaos ani změny
Proto nenajdou společnou řeč s lidmi ve znamení Lva, kteří pro to všechno doslova žijí. Ale ani s Vodnářem, který je výstřední, příliš nespoutaný a vášnivý, což je zase děsí.

Nestálí Blíženci nesnesou lidi, kteří je utiskují
Přítele většinou nenajdou v Rybě, která očekává jistotu, ani v Kozorohu, který je na ně příliš opatrný, a se kterými se jednoduše nedokáže odvázat a potlačuje tak svou přirozenost.

Rodinně založené Raky ve společnosti nejistých lidí nenajdete
Volnomyšlenkáři a přelétavci nejsou jejich krevní skupina, odsuzují je. Málo si porozumí i s nejistými Vahami či akčními Berany.

Dominantní a majetničtí lidé leží v žaludku Lvům, protože ...
I oni mají tyto vlastnosti, proto jsou přímo alergičtí na Štíry, se kterými soupeří a neumí se navzájem docenit. Pořádkumilovné Panny je zase rozčilují a vytáčejí až do nepříčetnosti.

Pořádkumilovná Panna nesnese bordeláře a chaos
Musí mít pořádek ve všem. Proto jen těžko najde společnou řeč se Střelcem, protože jejich názory na pořádek jsou prostě nepřekonatelné. 

Nejisté Váhy se hašteřivým typům raději vyhnou
S rodinně založenými Rybami, Raky či Býky si tedy málokdy porozumí. Hádky jim nedělají po zdravotní stránce dobře, proto se vyhýbají dominantním Lvům či Štírům, kteří by je převálcovali.

Štíři nesnesou společnost stejných lidí jako jsou oni sami
Proto je málokdy najdete v společnosti Lvů, v nichž vidí konkurenci. Nestálé Váhy také nejsou společností, kterou by vyhledávali, protože ve vztazích si Štíři cení věrnost.

Nezávislí Střelci nesnášejí být spoutáni
Proto nemohou koexistovat se Štíry, kteří by jim nedovolili se naplno projevit, ani s Pannami, které mají rády zažitý stereotyp. Avšak ani s rodinně založenými Raky a Rybami, hledajícími jistotu a ochranu se necítí ve své kůži.

Materiálně založení Kozorozi si dávají pozor na Býky
Na společné vlnové délce nejsou s lidmi ve znamení Býka či Vodnáře, u kterých převažují spíše city, proto se jen těžko chápou.

Nadchnutí a zapálení Vodnáři nevyhledávají flegmatiky
Mají rádi vášeň, nespoutanost, dobrodružství, proto se necítí dobře ve společnosti podle nich dost jednotvárné Panny a ustálených Ryb, které si zakládají na jistotě.

Ryby toužící po jistotě nevydrží s nestálými typy
Hledají silného partnera. Potřebují se o někoho opřít. Také nesnesou lidi, kteří je do něčeho tlačí nebo se snaží rozhodovat za ně, proto nevydrží s nespoutaným Střelcem, či akčním Beranem.