Hra na dovolené není láska

K létu patří letní lásky jako láska patří k životu. Jen v létě je svět rozzářenější, veselejší a i my se tak i ve spoustě případů chováme, ale…...

Hra na dovolené není láska

Většina z nás už ochutnala sladkost letní zamilovanosti
Z odstupem času se na lehce erotické dopisy, esemesky, setkání a telefonáty díváme jako na příjemnou vzpomínku. Ve chvíli, kdy nás zláká vidina něžností a dobrodružství, občas ztrácíme hlavu. Ale po dovolené je většinou všechno jinak.

Flirt není láska
I když tomu snadno člověk uvěří. Ten dovolenkový přichází rychle. Jiné prostředí, jiní lidé, jiné situace a také člověk je jiný. Uvolní se. Dopřeje si. Odpočine. Očekává. I dospělí lidé se závazky, se občas nechají více či méně zlákat prázdninovým dobrodružstvím. Hranice máme každý nastaveny jinak. Pro jednoho je koketní výměna informací o obsahu švédských stolů na snídani už jejich překročením, jiný ani těsné objetí při tanci nepovažuje za ohrožení svého vztahu.

Dovolená je továrna na sny
V hotelu all inclusive platíte za pocit výjimečnosti. Máte navařeno, nalito, vypráno, uklizeno a ručníková labuť na posteli k tomu. Jako bonus, vycvičené zaměstnance hotelu či resortu, ve kterém trávíte dovolenou. Ti přesně ví, na koho, jak a kdy se mají usmívat. Jak hostům lichotit ... a ano i flirtovat s nimi. Odhadnout dámy toužící po dobrodružství, pokoušejí ty, které se navenek brání a léty vycvičeným radarem vycítí, co na kterou zabere. Je to byznys. Když je host spokojen, je vyšší spropitné. Vypije se více drinků, sní víc večeří. Kruté? Reálné. Takhle to v prázdninových resortech funguje. V náplni nejednoho průvodce je "stáhnout si" na svou stranu všechny ženy z turnusu. Obdivovat, chválit a lichotit. Aby stály na jeho straně, když něco "podělal". Aby napsaly dobré hodnocení. Plážoví frajeři, hoteloví zaměstnanci, delegáti cestovek, barmani, plavčíci ... Ti všichni patří k dovolenkovému byznysu. Můžeme přistoupit na jejich hru na lásku, ale berme to jako hru. Součást dovolenkového zážitku, na který budeme (v dobrém) vzpomínat.