Dovolená utuží váš vztah, tak ji nepokažte

Společná dovolená je zákonitým vyústění vztahu, ale zároveň také jeho prubířským kamenem. Pokud už s někým, s kým je vám hezky během společných chvil, jedete na dovolenou, určitě to pomůže váš vztah utužit. Nebo naopak, zde přijdete na to, že 24 hodin denně je vážně moc.

Dovolená utuží váš vztah, tak ji nepokažte

Strach před dovolenou
Je přirozený. Protože dokud dosud jste spolu třeba jen randili, řekněme, že jste chodili často do kina a na kávičky, nyní budete muset spolu vydržet déle. Navíc, na takové vícedenní dovolené se může stát, že se už nedokážete přetvařovat natolik, jak jste si předsevzali, protože najednou budete prožívat svou společnou reality show.

Dělejte, co chcete
Nejnižší šanci zkazit dovolenou máte, když budete dělat, co vás baví. Dovolenou přece máme všichni rádi. Co na takové dovolené děláte nejraději? Dopřejete si dobré jídlo, wellnes, dlouhé vycházky nebo dokonce něco dobrodružnějšího? Společná vana, vínko ve dvojici - využijte vše, co se vám nabízí ... Oblíbené činnosti zaručí, že budete mít po celou dobu úsměv na rtech. Co víc si může zamilovaný muž přát?

Osvoboďte se
Pokud zjistíte, že váš partner je typ člověka, který rád vyspává, zatímco vy jste naopak ranní ptáče, nedejte se odradit. To ještě přece nemůže být problém a vy si nepokazte dovolenou. Namísto toho si jděte například zaběhat k moři, nakoupit nebo si uvařte kávičku a sedněte si s ní na balkon. Jeho může jen potěšit, že má takovou samostatnou dívku.