Konec vztahu a důvody, které mu předcházejí

Rozchod je bolestivá věc, ale někdy je lepší, než zůstat v nefunkčním vztahu ze setrvačnosti. Co vede pár, který se tolik miloval k rozchodu? Kupodivu nejčastějším důvodem nebývá nevěra.

Konec vztahu a důvody, které mu předcházejí

Konec lásky
Větší štěstí však určitě je, pokud je ochladnutí oboustranné, protože když přestane milovat jen jeden, druhý velmi trpí ještě i v následujících vztazích. Tento konec je velmi smutný. Láska ze vztahu odejde a ani jeden nemá sílu vztah zachraňovat.

Z jiného těsta
Pokud ona ráda cestuje, je aktivní, neustále v pohybu a on potřebuje hodně spát, ležet a "hnít", vztah bude potřebovat hodně tolerance, avšak mnohdy je toto poznání začátkem konce.

Společné záliby?
Pokud chybí, konec vztahu na sebe nenechá dlouho čekat. Nebo co myslíte, co spolu mohou řešit lidé, které baví úplně něco jiného?

Nezapadl /a
Častým důvodem rozchodů bývá i fakt, když jeden z partnerů nezapadne do rodiny. Znamená to obrovský stres, hádky, ponížení ... Výsledkem bývá častokrát rozchod.

Změnil /a se
Občas přijde velká krize po letech, protože lidé se mění. Z toho muže, kterého milovala žena, už zůstalo jen torzo, jinak je to úplně jiný člověk.