Královna noci v podání "obyčejné" ženy

Noc má své kouzlo a šikovné ženy ji dokáží využít. Na to, aby z ženy byla královna, které patří noc a partner po jejím boku, není potřeba žádná složitá příprava. A kralování pod rouškou noci bude velice příjemné pro oba.

Královna noci v podání "obyčejné" ženy

Dokonalé ženy střídají raději polohy a nakonec vstávají ráno svěžejší než ty,
co se během noci pouze převalovaly. Královny noci jsou přitom mezi muži vyhledávané jako šafrán. Půl království a ruku na to, že se vysněnou dokáže s trochou snahy stát každá žena.

Spánek ano, ale ...
Zkuste milování na hranici hladiny alfa. Vědci už dávno říkají, že fáze mezi racionálním uvažováním a spánkem je ideální na učení, komunikaci s podvědomím, úklid priorit či řešení životních otázek. Ale co tak sex? Nejpřirozenější a nejkrásnější lidská činnost. V hladině alfa se milují jen skutečné královny. Věřte, že partner vás rozhodně neodmítne pokud bude usínat, a vy mu na záda přitlačíte nahá prsa. Jasně, že se nakonec proberete z tohoto snového mezirežimu, ale hormony spánku jsou ve vás obou. Uvolnění je jednoduché a ta vášeň? Nepopsatelná! I bez dlouhé předehry, což mužům často vyhovuje. Takže proč vlastně ne?

Noc patří hrám
Koketa a cudné děvče. Hra na slepou bábu. Koketní rande doma? Proč ne? Podle dávných tradic je noc obdobím, kdy se probouzejí duchové přírody a my jsme je z našich příbytků vyhnali umělým osvětlením. Přesto někde v hloubi nás stále bublá to smyslné zlo, které si chce hrát divoce a vášnivě, tak ho vpusťte do ringu a připravte si postel.

Noc má moc
Noc není jen čas po západu slunce, ale patří skutečné magii. Stíny, postavy, gesta, vše je jakési jiné, když je kolem vás jen temno. Srdce bije rychleji, oči si zvykají na změněné prostředí a tma přirozeně retušuje nedokonalosti, které jinak bijí do očí. Lehký striptýz při světle svíček? Milování, když vás olizuje něha a teplé světlo plamene? Nevěřte jen průmyslovému osvětlení, ale spolehněte se i na tradiční osvětlení, které naši předkové využívali hojně a také intenzivněji intimně žili. V noci je vše dovoleno.

Zážitek s otupělostí smyslů
Stále něco nového, stále stejně dobrého? Zhasněte jakékoliv světlo a proměňte se na královnu. Nepotřebujete šaty, noc vás pohodlně oblékne. Milování v absolutní tmě stimuluje všechny ostatní smysly kromě zraku a proto vnímáte svá těla hmatem, čichem i chutí. Právě ta se zintenzivní a partner si vás vychutná jako královskou porci.

Autor: Lenka Kostková