Masáž u televize pomůže kvalitě vaší pleti

Nestíháte přes den? Postarejte se o svou pleť v noci, před spaním a během spánku. A nebojte se, nebudeme vás nutit spát s krunýřem na hlavě. Krásu pleti vám zajistí lehká masáž, kvalitní krém, čistý polštář a dostatečně vlhký vzduch v ložnici.

Masáž u televize pomůže kvalitě vaší pleti

Vyzkoušejte masku na noc
Ne, nemusíte mít strach, že si na pokožku nanesete na noc "mastnou vrstvu" těžko smývatelné hmoty. Na trhu je dostatek masek hydratačních, které svou jemnou texturou pleť nejen pohladí, ale navíc i zajistí, že ráno se vzbudíte jako znovuzrozená. Alespoň co se pleti týče.

Převlékejte ložní prádlo
Zejména pokud vás trápí problémy s pletí je žádoucí, abyste polštář převlékali minimálně jednou týdně. Usídluje se na něm množství bakterií, třeba i z vlasů, které si neumýváme každý den a následně bakterie "zlobí" na naší pokožce.

Zvlhčujte vzduch
V zimě pokožka trpí kvůli suchému vzduchu, který máme v bytě. Vzácné větrání se postará o vysušení pokožky, která je ráno povadlá a bez života. Totéž platí i o nedostatku kyslíku. Vhodně zvolený zvlhčovač dokáže pomoci nejen pokožce, ale zabere i při problémech s dýcháním.

Dopřejte si péči
Vše chcete stihnout rychle, protože večer nemáte sílu již téměř nic. A to je chyba! Při sledování televize si důkladně odličte pleť a dopřejte si jemnou masáž konečky prstů. Nemusíte stát v koupelně před zrcadlem, užijte si ji v pohodlí obývacího pokoje. Vezměte si olej na pokožku a krouživými pohyby masírujte tvář. Kůže se prokrví a následně je připravena regenerovat se během noci.