Muži jsou věrní, pokud mají tři věci

Muži řeší problémy ve vztahu tím, že z domova utíkají tam, kde jim bude dobře. A dobře jim může být v hospodě, nebo v náručí milenky. Ale co s tím dělat, milé manželky a matky? Jak neztratit sebe samu a zároveň docílit toho, aby byl muž doma spojený a nevyhledával mimomanželský poměr?

Muži jsou věrní, pokud mají tři věci

Podle nejnovějších průzkumů je jen 10% vztahů šťastných
U většiny partnerů dochází k různým situacím, problémům a neshodám, které je třeba řešit. Muži se tomu většinou vyhýbají, je jim to nepříjemné a bohužel napjaté situace často řeší mimomanželským vztahem, či jinými úniky. Milenka světoznámého šéfkuchaře si založila školu, kde učí ženy, co dělat, aby byl muž šťastný. Je to prý jednoduché - chovejte se k němu jako milenka, tvrdí.

Potřebují tři věci
Podle jejího teorie je to s muži jednoduché, potřebují jen spát, jíst a pohlavní styk. Radí ženám, že mají více pracovat v ložnici než v kuchyni. Je úžasné, pokud má žena uklizený byt, sterilní kuchyň a dokonalý pořádek ve skříni, mnohem důležitější ve vztahu jsou však jiné věci. Potřeby mužů jsou podle ní jednoduché, a pokud má žena správné instinkty, dokáže je uspokojit a zabránit tak nevěře, která se vkrádá do vztahu. Muž nechce řešit problémy, chce přijít domů, nestarat se kam pohodí ponožky a chce klid a uspokojení. Žena, která má na bedrech celou domácnost, děti a řadu dalších starostí na něj vyhrkne hned všechny své problémy, kopec výčitek a dožaduje se projevů podpory, lásky a uznání za svou práci pro blaho rodiny. Na to však muž reaguje přesně tak. jakby neměl a vzniká konflikt, hádka a zamotává se začarovaný kruh nepochopení. Zkuste jít na to z opačného konce. Proč muži tak zbožňují milenky? Co jim dávají? Jak je možné, že milence pomohou, projevují její náklonnost a dělají vše, co jí vidí na očích? Je to jednoduché - milenka jim nic nevyčítá, ale motivuje je pozitivně. Jídlo, spánek, sex a můžete být v klidu!

Autor: Martina Dvořáková