Život bez hravosti a pozornosti - cesta k nevěře

Hýčkáte doma svého muže? Ne, a myslíte si, že postel vaši nevšímavost spraví? Abyste se, milé ženy, nedivily! Muži potřebují k životu nejen sex, ale i slůvka uznání. Chtějí být hýčkáni, a pokud jim toto nenabídne jejich manželka, často končí u žen, které mu zalichotí, pohladí ho a ukáží život i z jiné stránky. A pokud je tato žena šikovná manipulátorka nebo zlatokopka, leckterá žena může o svého muže přijít.

Život bez hravosti a pozornosti - cesta k nevěře

Při momentální partnerce postrádají pozornost
Mnoho lidí si myslí, že když chlap začne vyhledávat uspokojení jinou ženou, má se svou aktuální partnerkou problém zejména v sexu. Ne vždy to je ale pravda. Potvrdilo se, že muži i přesto, že se tváří a prezentují jako nedotknutelní, touží po pozornosti, hýčkáni a emocích. Pokud to nedostávají, vyhledávají naivní a snadno dostupné ženy, které je obdivují, lichotí a na chvíli je zabaví.

Chtějí si hrát
Hravost - vlastnost, kterou mají více muži než ženy. Jistě jste postřehli, že muži i ve zralém věku se občas chovají jako malé děti. Podobně je to i se ženami. Potřebují si dokazovat, že ženy o ně mají stále zájem. Zároveň musí mít samozřejmě jistotu, že jejich "královna" je u nich vždy, když to potřebují. Zde ale dochází k chybám žen (jejich partnerek), které by mu občas měli dát najevo, že i ony mají svůj život a kolem sebe muže, kteří jim lichotí.

Síla partnerčiných myšlenek
V každém vztahu přijde někdy moment, kdy žena na sekundu zapochybuje a zamyslí se, jestli jí její muž nebude zahýbat. Je to přirozená obava, když vstupujeme například do manželství. Pokud tato myšlenka ve vaší hlavě přetrvává, váš partner to dříve či později vycítí a podvědomě tak může jednat.

Čím více podvádějí, tím více jim roste ego
Zmíněné příčiny se většinou týkaly nevěry, kterou lze označit jako jednorázovou nebo uklouznutí. Ta není tak ojedinělá a bohužel mnohé páry si jí prošly. Je to jakési pobláznění a nezodpovědnost. Pokud ale muž podvádí s toutéž ženou několik let, je tam i jistý druh citů a emocí. Tehdy může milenka "zvítězit" nad partnerkou. Od takových raději ruce pryč.

Autor: Lenka Kostková