Numerologie odhalí i potencionální nevěru

Datum narození o člověku mnohé vypoví. Věděli jste, že si podle data narození partnera může spočítat, jestli vám bude věrný? Vypočítejte si podle jednoduchého příkladu partnerovo číslo a my už vám o něm sdělíme, jak to s jeho věrností bude. Samozřejmě i numerologie se mýlí, tak berte naše informace s rezervou a nezatracujte partnera jen protože se řadí mezi “dvojky”.

Numerologie odhalí i potencionální nevěru

Příklad: Datum narození 19.1.1973
1 + 9 + 1 + 1 + 9 + 7 + 3 = 31. Dvouciferné číslo se vždy sčítá, aby výsledné číslo bylo jednociferné. Číslo 31 se tedy potom rozdělí na 3 + 1 = 4. Výsledná vibrace jména je tedy číslo 4.

Číslo 1
"Se ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná, jakou má hodnotu, dokud nezjistí, kolik je za něj ochotni dát druhý." Tyto osoby jsou velmi rády dominantní a pohybují se v kruzích, ve kterých dosáhnou uznání. Zapůsobení na okolí je pro ně důležitější než soukromí. Nemají problém s navazováním kontaktů, ale vztahů ano. Jsou velmi náročné na partnera, ale když si je někoho připustí k tělu jsou většinou na devadesát procent věrné. Partner je však musí zvládat, jakmile zaváhá a neváží si své polovičky, tito jedinci hledají ve vyšších kruzích.

Číslo 2
"Umění muže není mít mnoho žen, ale mít jednu a nechtít ji vyměnit za jinou." Přestože tito lidé působí velmi mile a laskavě, nezapřou v sobě honbu za majetkem. Snadno je okouzlíte právě hmotnými věcmi a podle toho vnímají i lásku. Stabilita v rodině se tak odráží od toho, zda jim je dobře. V případě, když nejsou peníze, vytrácí se i láska. Tito lidé se nechají snadno omámit novými známostmi, vztahy mají rychlý spád a vlivem pudů dokáží bez problémů zahnout, i když druhý den toho litují.

Číslo 3
"Hledej někoho, kdo nebude jen rád, že tě má, ale bude riskovat všechno, aby mohl být s tebou." Osoby s životním číslem 3 jsou velmi přelétavé a jejich vztahy nemusí mít dlouhou trvanlivost. Může se tak stát, že někdy z důvodu rozmaru opustí osobu, kterou skutečně milovali kvůli vizuálnímu omámení z někoho jiného. Ve vztazích totiž jednají rychle a bez přemýšlení. Ve společnosti opačného pohlaví se rádi předvádějí a jsou středem pozornosti. Touží být obdivovaní a centrem zájmu všech flirtů.

Číslo 4
"Ten, kdo nestojí při tobě v nejhorších chvílích si nezaslouží, aby byl s tebou, když prožíváš štěstí." Tyto osoby jsou v partnerském životě velice konzervativní a sex pro ně znamená například až důkaz skutečné lásky. Lásce se naplno oddávají a na jiné muže nebo ženy se pak už ani nepodívají. Tento extrém ale není pro tyto lidi také dobrý, přestože jejich partner má v nich stoprocentní jistotu a může to být pak právě on, který podvádí. Spoléhá se totiž na to, že jeho partner si vystačí ve všem sám. Obětovat se pro něco se stane později pro něj zátěží.

Číslo 5
"Když ti bývalý partner řekne, že už nikdy nepotkáš někoho jako byl on, odpověz, že přesně to máš v plánu." Lidé s číslem 5 jsou extrémně svobodné povahy, které nesnesou, aby je někdo omezoval, natož ovládal. Partnerský život mají postavený především na tom intimním a udělají vše proto, aby to bylo víc, než jen uspokojivé. Přes své tělo komunikují i ​​neverbálně a to je důvod, proč jsou ze strany opačného pohlaví velmi žádané. S jedním partnerem se po čase nudí a ačkoli jej vnímají jako oporu, jejich intimita si žádá něco nového. Někteří proto vztah ukončí, jiní raději riskují a počkají si, dokud to jejich partner udělá za ně.

Číslo 6
"Bavit se jako přátelé, milovat se jako milenci, bláznit se jako malé děti, držet spolu jako manželé a chránit se jako sourozenci." Tito lidé nedají dopustit na harmonii manželství a svůj sociální status si budují i ​​na základě tohoto "staro-nového" trendu. Nevěru si nepřipouštějí ani by ji nedokázali nikdy odpustit. To ale neznamená, že v lásce setrvají i tehdy, když se partner přestane snažit a starat se. Zároveň také potřebují cítit z opačné strany uznání, oporu, lásku a důvěru. Materiální či požitkářský vztah, ale i chladný vztah, pro ně nic neznamená.

Číslo 7
"Nedávejte čárku tam, kde život udělal tečku. Vracet se neustále k něčemu je jako číst stále tutéž knihu a myslet si, že se konec změní." Tváří se nepřiměřeně a někdy můžete mít pocit, že až namyšleně, ale ve skutečnosti si jen drží odstup od ostatních. Rádi se obklopují kamarády opačného pohlaví a to je důvod, proč to mezi nimi někdy zajiskří, i když to neměli v plánu. Sami jsou si vědomi, že ke vztahu je jen tak někdo nepřinutí, rádi si užívají a milují pestrost v posteli. Pokud se však zamilují, na takový dosavadní život rychle zapomenou. Po pár letech ale opět mohou v důsledku stereotypu vklouznout do starých kolejí s tím rozdílem, že nechtějí ublížit svému partnerovi / partnerce, ale zároveň nedokážou být věrní.

Číslo 8
"Navždy je opravdu dlouhá doba a proto se musíme ujistit, že ji budeme prožívat s někým, kdo za to opravdu stojí." Tento typ lidí má velmi vysoké nároky na svého partnera, ale přitom oni sami nejsou dokonalí. Přesto si však myslí, že jsou a díky tomuto postoji opravdu dosáhnou to, co chtějí. Pokud si vyhlédnou svého potenciálního nebo životního partnera, nic je nezastaví v tom, aby ho získali. I kdyby dotyčná osoba byla v manželském svazku. Jsou věrní a nedopustí, aby jejich polovička udělala opak. Rafinovaným způsobem mají vše pěkně pod kontrolou.

Číslo 9
"Někdy nám život zkříží osoby, o kterých si myslíme, že mají pro nás hluboký význam. Pak zjistíme, že jsme je poznali proto, abychom se podobným typům vyhýbali." Lidé s výsledným číslem 9 hledají celý život jakýsi ideál a mezitím jim utíká život před nosem. Nikdy nebudou s partnerem spokojeni, vždy budou vyhrožovat nevěrou, ale ve skutečnosti nemají na to koule, aby to udělali. Vědí totiž, že nevěra z trucu by nikam nakonec nevedla. Svou zvláštní a psychicky nestabilní povahou však mohou dosáhnout přesný opak - že se jich partner / partnerka lekne a potichoučku si najde za ně náhradu.