Muži, kteří tančí s plechovkou piva

Co by byli muži bez žen a ženy bez mužů? Soužití dvou rozdílných světů je velmi náročné a přitom jednoduše možné. Chce to jen nezříkat se vlastních životů. A to se často stává zejména ženám, protože muži se snaží svůj mužský svět uhájit.

Muži, kteří tančí s plechovkou piva

Existují ženské vlastnosti, které muži nedokážou vystát
Bláznivé přítelkyně, nepořádek doma, či neděle, kterou musí trávit na rodinném obědě? Muži jsou ženám ochotni odpustit téměř vše, přesto je tu jedna věc, která je dokáže opravdu rozčílit. Smutné je, že se jí může "pochlubit" stále více žen a to v každém věku. Mnohé z žen, zejména ty, které žijí v partnerském svazku dlouhodobě, zapomněly žít svůj vlastní život. Zapomněly, že mají své známé, které kvůli vztahu častokrát zanedbávaly. Je to normální, ale třeba si dát pozor na to,  "neodříznout" se od okolního světa docela. Nesamostatné ženy muži nemohou vystát.

Nechte ho trošku vydechnout
Neříkáme teď, že máte muže nechat měsíc v klidu a "neotravovat" ho. Ne. Ženy, které nemají žádné přítelkyně, kamarády, zájmy či hobby, jsou pro muže hrozící nebezpečí. Už jsme přece vyrostli z toho, že i do potravin musíme jít spolu, abychom bez sebe nebyli ani minutu. Muži nemají rádi "pijavice", které se chytí a už se nepustí. Potřebují svůj osobní prostor, do kterého bohužel ženy nemají přístup. Je třeba ho prostě akceptovat. To, že ho necháte celý den samého automaticky neznamená, že se hned rozjede za první sukní, která projde kolem něj. Znamená to pouze, že si doma otevře pivo, zapne sport a vyloží si nohy na stůl. V zábavnějším případě se svlékne donaha a zatančí si v obýváku s plechovkou v ruce.

Autor: Lenka Kostková