Muži potřebují nejistotu a bojovat o přízeň žen

Jaké chyby dělají ženy ve snaze mít dokonalý vztah? Některé ženy podle sebe nedělají žádnou chybu, a přesto je opouští jeden muž za druhým. Pokud patříte do této kategorie, mohla by vám pomoci autentická výpověď jednoho mladého muže.

Muži potřebují nejistotu a bojovat o přízeň žen

Byla v křeči
"Vždycky, když jsem se seznámil s novou holkou, pokračovalo to téměř programově. Věděl jsem, že náš vztah rozebírá s kamarádkami, radí se s nimi, uvažuje, co má udělat, jak to udělat, kdy co říct," řekl Zbyněk. Nikdy se jí na to neptal, bylo mu to však jasné. S tím, že o jejich vztahu mluví s kamarádkami, se už dávno vyrovnal, ale nevěděl, jak má naložit s tím, že věty, které mu najednou adresuje, asi nejsou z její hlavy. "Pokud bych měl říct příklad, tak na začátku vztahu jsem měl problém s bydlením, proto jsme se setkávali u ní. Pak jí však nějaká chytrá kamarádka řekla, že je to" divné ", tak potřebovala změnit názor. Všechno bylo takové křečovité, neuměla se uvolnit, říct, co si opravdu myslí a jak to cítí ona. "

Řeší každou větu, slovo
Za každou větou a slovem prý hledaly Zbyňkovy ženy nějaký druhý význam. "Nerad cestuji, ale vždycky jsem měl štěstí na partnerky, které by rády šly kamkoliv," přiblížil Zbyněk. Za výmluvami typu nechce se mi, nemám čas a peníze, už hledaly něco jiného. Ale nebylo to nic jiného, ​​přesvědčuje Zbyněk. "Byl jsem skutečně líný. Vždyť, když mě začali tahat ven, nejednou se mi to i zalíbilo. Vadilo mi však, že mě všechny podezřívaly z toho, že ten čas chci strávit s někým jiným. Že mám někoho jiného, ​​s kým se mi chce víc."

Jako ze škatulky
"Moje poslední přítelkyně se chtěla přede mnou ukázat v tom nejlepším světle, což chápu, děláme to všichni na začátku. Ona však chodila namalovaná i spát. Nechtěla dopustit, abych viděl její drobnou vyrážku nebo nenamalované oči, nepochopila však, že nám mužům se více líbí přirozené ženy. Nevím jak ostatní, ale já chci spát vedle partnerky, která je v pyžamu a odlíčená (smích)." Připomněl, že nikdy nehledal dokonalou ženu. "Moje přítelkyně měla doma stále uklizeno, přestože jsem věděl, že hodně pracuje a že pokaždé, když mám přijít, musí odejít dříve z práce, aby uklidila, uvařila, vyprala a nevím, co ještě všechno. Nepochopila však, že bych chtěl raději uvolněnou ženu, byť s malým nepořádkem, občas nepřipravenou ... Ta její "sterilita" mě strašně omezovala a vlastně ... nelíbila se mi! "

Bojovala, aby mě neztratila
Toto byl podle Zbyňka nejhorší bod. Tím jeho partnerka posílala celý vztahy k vodě. "Strašně se bála, že ji opustím a neměla zábrany říct mi to i několikrát během dne. Žárlila, podezírala mě, ujišťovala se, že to nekončí. A přitom nechápala, že my potřebujeme nejistotu, chceme o ženu každý den bojovat. Nesnášíme pocit, kdy ona bojuje o nás ... "

Autor: Martina Dvořáková