Ženy, které tráví mnoho času v koupelně, často ztrácí muže

Muži málokdy řeknou ženám, co je na nich štve. A proto ženy žijí v klidu a pak najednou zjistí, že se muži s nimi rozchází. Najednou pátrají po tom, co asi mohlo být příčinou toho, že zůstaly samy. Ženy by  se měly vyvarovat těchto pěti “ akcí”.

Ženy, které tráví mnoho času v koupelně, často ztrácí muže

1. Mluvíte mu o problémech vašich kamarádek?
Problémy v rodině, ve vztazích, v práci, či se sousedy? Jako kdyby jich nebylo málo. Ženy mají tendenci podělit se o své klepy s přítelkyněmi i s partnerem. To je ale velmi špatný zlozvyk, pokud je toho příliš. Muž by se raději věnuje vám dvěma, než "ztrácí" čas s problémy vaší kamarádky. Pokud to není opravdu něco vážného, s čím by vám uměl i on pomoci, raději ho z toho tedy vynechte.

2. Řešíte nespokojenost se svým tělem častěji než sex?
Jste tak pěkná a sexy, jak se cítíte. Někdy nezáleží na tom, zda máte ideální proporce nebo dokonalou pokožku. Samozřejmě, je velmi dobré uvědomovat si své nedostatky a dělat s tím něco, ale neustále to předhazovat muži na oči, vám na přitažlivosti velmi nepřidává. Navíc muže tím otrávíte a rozhodně v něm nevzbudíte pomyšlení a chuť na sex s vámi.

3. Strávíte v koupelně více času než tam, kam se chystáte?
Mužům lichotí, když mají po svém boku krásnou ženu, kterou jim ostatní v dobrém závidí. Když to však žena přehání a tráví zkrášlovacími metodami více času, než tam, kam se chystá, je to tak trochu nemocná. Stále více mužů oceňuje, když se žena dokáže vypravit za pár minut a přitom má i nějaké nedokonalosti, jako třeba volné, neupravené vlasy. Je to spontánní gesto a pro ně velmi sexy.

4. Neusmíváte se?
Když jste se poznali, okouzlil ho váš úsměv. Při každodenních povinnostech se ale (většinou) ženám vytrácí. Kyselý výraz, neustálá nespokojenost, či absence radosti jen z maličkostí je tak silný moment pro muže, že je to negativně ovlivní. Navíc, pokud vy na jeho vtipy a nadhled reagujete uraženě. Úsměv na tváři ženy je to nejkrásnější a nejvzácnější.

5. Chodíte častěji do kavárny, než sportovat?
Není nic špatného na tom, když ženy vyběhnou na kávu s kamarádkami, aby pořádně probraly všechna témata. Koneckonců, muži dělají totéž, akorát, že u piva. Pokud je ale váš jediný program chození na kávu nebo večerní popíjení vína ve vinárně, přestanete být pro muže zajímavá. Nikdo nesnese ženu, která nemá pohyb nebo se o nic "hodnotnější" nezajímá. Prvních pár týdnů nebo měsíců vám to muž nebude připomínat, ale nebude vás za to ani obdivovat.

Autor: Martina Dvořáková