Práce mužů závisí i na tom, zda masturbují!

Muži masturbují z mnoha důvodů. Našli jsme šest zásadních, o kterých by ženy měly vědět. Pokud si totiž ženy myslí, že masturbace mužům ubližuje, zásadně se mýlí. Nejenže jim zdravotně prospívá, ale pomáhá jim i při práci!

Práce mužů závisí i na tom, zda masturbují!

Sebeuspokojování mužů má tyto výhody
1. Muži svůj "nástroj" na masturbaci znají odmalička a mnohem více vědí, co jim dělá dobře. Ženy ho nevidí, protože celá rozkoš se odehrává uvnitř.
2. Muži považují masturbaci spíše za účelové uspokojení bez citů. V průměru udělají asi 65 pohybů rukou na to, aby dosáhli vrcholu.
3. Homosexuálové se spokojí sami mnohem rychleji než heterosexuální muži.
4. Muži si obecně neumí přivolat více orgasmů po sobě. To je možná důvod, proč masturbují i ​​vícekrát za den. Ženy to dělají také, ale v kratším intervalu.
5. Přestože si ženy uvědomují, že jejich partner onanuje, nechtěly by ho při tom přichytit. Muži naopak touží, aby se žena před ním uspokojovala i sama - je to pro ně vzrušující a dokáží vyvrcholit i při pohledu na tento akt.
6. Dráždění erotogenních zón pomáhá vyplavit endorfiny štěstí a mnoho mužů je pak pracovně výkonnějších. Pokud vnímají svá varlata jako plná, neumí se soustředit na práci, jsou nervózní a jejich rovnováha je nabourána.