Přírodní léčba těhotenské nevolnosti

O tom, že sex je zdravý není pochyb. Ale věděli jste, jak zdravý je produkt, kterým při sexu muži doslova mrhají? Vědci stále přicházejí s novými objevy. Některé vám v našem článku přiblížíme. Berte to ale s rezervou a pamatujte na to, že nechráněný sex přináší životu nebezpečná rizika.

Přírodní léčba těhotenské nevolnosti

Zdroj energie
Vědci se shodli, že mužský produkt lásky je nutričně velmi vyvážený a sytý. Každý jeden výron obsahuje cukr, vodu, kyseliny citronovou a askorbovou, enzymy, tuky, fosfáty, bikarbonáty a zinek. Samozřejmě, přesné složení těchto látek závisí na mužově jídelníčku.

Proti nevolnosti
Možná se teď chytáte za hlavu, ale je to opravdu tak. Čím více semene v těhotenství a těsně před ním přijmete, tím bude vaše tělo lépe reagovat na těhotenské nevolnosti. Proč? Bude zvyklé na jinou DNA, přesně tu, kterou budete v sobě později nosit. Nevolnostmi totiž tělo dává najevo jakousi "nekompatibilitu" s cizími buňkami, něčím novým, co do té doby uvnitř organismu nebylo.

Hodnota v mililitrech
Jedna "dávka" obsahuje jen dvacet kalorií, ale kolem 300 milionů spermií. Pokud mluvíme o mililitrech, představte si asi jednu polévkovou lžíci. Není ničím zvláštním, že někteří muži mají semene mnohem méně. Neznamená to však, že je méně hodnotné!

Náhrada antidepresiva
Není to vtip! Jeden seriózní výzkum před časem zdokumentoval, že ženy, které mají nechráněný pohlavní styk a dostává se jim ejakulát přímo do jejich lůna, mají lepší náladu než ty, které sexují s kondomem.

Čím více onanie, tím kratší sex
Pokud vám nevadí, že drahý se věnuje masturbaci více než vám, okrádáte se o dobrou soulož. Čím více ruční práce muž odvede, tím kratší bude vaše milování. A nejsou to výmysly, ale holé fakta ověřené lety a ženami.

Centrum všeho
... Se u mužů nachází přímo v jejich zásobárně na semeno - varlatech. Právě to, zda je chlap při síle, nebo trpí únavou, závisí na tom, zda "vypustil kohoutek". Náš tip? Užijte si ho večer, kdy nebude vadit, že hned po "tom" odpadne do postele.

Alergie? Existuje!
A prý je pořádně nepříjemná! Některé ženy, které jí trpí, se při styku s ejakulátem téměř okamžitě "vyhází", svědí je pokožka a pociťují nepříjemné pálení. Chválabohu, tento problém trápí jen pět procent žen.

Autor: Martina Dvořáková