Rty přirozeně zvětší implantát PermaLip

Zvětšit smyslně rty, to dokáže dekorativní kosmetika, ale i kyselina hylaronová. Pokud ale chcete zvětšit rty trvale, můžete se rozhodnout pro implantát s názvem PermaLip. Tento kosmetický zákrok může doslova změnit váš život k lepšímu.

Rty přirozeně zvětší implantát PermaLip

Rty jsou důležité
I když si to možná vůbec neuvědomujeme, rty jsou skutečně důležitý orgán. Věděli jste vůbec o tom, že rty jsou orgán? Možná nejsou typickým orgánem, například srdce, plíce, žaludek a podobně, jejich funkce na lidském těle je však neméně důležitá. V první řadě mají několik, pro běžný život potřebných, funkcí. Velkou roli hrají při mluvení. Schválně, zkuste si říci několik slov, aniž jste do vyslovování hlásek zapojili rty. Přinejmenším to bude nesmírně vtipné, ale hlavně nesrozumitelné. Důležitou roli také hrají při přijímání potravy. Praktických výhod mají ještě několik, mnohem důležitější jsou však jejich ostatní funkce. A to zejména pro něžnější pohlaví. Ženy se mohou doslova zbláznit, aby jejich rty byly co nejhebší, největší, nemasitější, nejčervenější, jednoduše vyzývající k políbení. Pro mnohé ženy však rty znamenají spíše trápení než radost. Neustále vysušené, malé, prázdné - to je definice rtů některých žen. A ty se za to patřičně stydí a snaží se to změnit. 

PermaLip, rty jako z pohádky
Když existují implantáty prsou, proč by se nedalo totéž udělat se rty? Ty jsou přece stejně důležité, ne-li více, než samotná prsa. A tak vznikl implantát PermaLip, který v sobě spojuje několik inovativních řešení. Nabízí bezpečné zvětšení rtů s přirozeným efektem. Jak to celé probíhá? Po konzultaci s plastickým chirurgem si vyberete správný implantát pro vás, který zajistí, že vzhled rtů bude po zákroku co nejpřirozenější. Samotný zákrok je rychlý a jednoduchý, trvá přibližně 30 minut. Při místním znecitlivění se v koutcích horního a spodního rtu vytvoří malé řezy a implantáty se umístí do rtu. Během prvních dní mohou rty mírně otéct, otok však po pár dnech mizí a výsledky jsou následně viditelné ihned. PermaLip s sebou přináší ještě jednu velkou výhodu, a to jednoduché odstranění. V případě, že byste se z nějakého důvodu chtěli vrátit k původním rtům, jeho odstranění trvá pár minut a nezanechá žádné stopy. Jde o skutečně inovativní řešení, které změní váš vzhled doslova za pár minut. Pokud hledáte více informací na téma PermaLip, navštivte internetový portál estetických center. V případě, že vás PermaLip oslovil a máte zájem o jeho implantaci, obraťte se na profesionály. A konečně si užívejte rty, které nemá jen tak leckdo!

Autor: Lenka Kostková