Sám nechce být nikdo

Samota člověka poznamená. Hlavně ta, která trvá delší dobu. Člověk, který žije sám začíná uznávat jiné priority, a když po čase znění statut osamělého na vztah, může to být pro protějšek problém.

Sám nechce být nikdo

Uvidíme ...
Samotný člověk nesní o ničem jiném, než mít někoho po svém boku. Čím déle je však sám, tím začne být paradoxně závislý na své samotě, na pocitu osamělosti, který z duše nenávidí. Jeho vztahy jsou ohroženější, protože po letech osamělosti se soustředí na partnerovi (partnerčiny) nedokonalosti a přehlíží vše, co dělá jejich vztah pěkným. Toto vše může pronásledovat i vašeho partnera. Proto s tím vším počítejte a používejte častěji slůvko "uvidíme". Přesně tak. Uvidíte, jak se situace vyvrbí.

Ztráta svobody?
Když je člověk sám, chtěl by být ve svazku. Jen co se v něm však ocitne, budou situace, kdy bude svobodu a samotu vyhledávat (ve srovnání s muži, kteří přecházejí ze vztahu do vztahu) mnohem častěji. Co bude vaším úkolem? Nic mu nevyčítejte! Není jiný ani špatný. Jen potřebuje na adaptaci trošku více času. Pokud jste byla dlouho sama i vy, máte šanci, že ho pochopíte snáze. Pokud ne, alespoň se snažte.

Vypadá to na rozchod
I takový pocit se může dostavit. Muž, který byl dlouho sám, vás může dostat do situací, které neznáte. Máte pocit, že vás zklamal, protože se nedostavil na vaši narozeninovou oslavu, kam jste si pozvala ještě dvacet dalších kamarádů, nebo náhle zrušil rande, i když se vám důvod, proč to udělal, příliš nezamlouval ... Platí totéž. Nic mu nezazlívejte, nic mu nevyčítejte.

Autor: Martina Dvořáková