Snadno dostupné ženy - výhra, ale jen dočasná!

Muži opouštějí ženy. To se v životě stává. Ale logické by bylo, kdyby opouštěly ošklivou ženu, kvůli krásce. Jenže láska nemá logiku, a tak si často velmi hezká a milá žena láme hlavu nad tím, kde udělala chybu, že její muž odešel za tuctovou povětrnicí. Ale nic netrvá věčně, ani tento nerovný vztah.

Snadno dostupné ženy - výhra, ale jen dočasná!

Jsou snadno dostupné, protože si nevěří (a to mužům vyhovuje)
Muži mají slabost pro ženy, které pro ně představují snadnou kořist. Ne všichni, ale hlavně ti, kteří v té době prožívají těžké období, cítí se nedocenění a jejich sebevědomí i mužské ego klesá dolů, což je pro ně nepřirozené a hlavně - nesnesitelné. Tyto snadno dostupné a pro všechny muže otevřené ženy, nemají velké sebevědomí, a proto si rady dokazují, pokud o ně má někdo zájem. Přesto, není třeba zapomínat na to, že muži jsou stále stejní - pokud něco snadno získají, rychle o to ztratí zájem.

Jsou sice dobré kámošky, ale málo ženské
Jak jsme vzpomínali, ošklivé ženy jsou velmi otevřené, koketní a udělají cokoliv, aby si jich muž všiml. Rády se prezentují jako úplně jiné osoby, než ve skutečnosti jsou. Přestože si nehlídají svou "intimní zónu" a jsou koketní, většinou jsou málo ženské. Nemají sexappeal, přirozené ženské sebevědomí, ale snaží se to uhrát nacvičenými pózami. Muži to zpočátku nevidí, protože tato náklonnost ženy jim hladí jejich ego. Jakmile se však objeví žena, která má sexappeal, uvědomí si to a velmi rychle couvnout od této "nápadnice".

Nemají příliš velké očekávání, protože vědí, že na takového muže nemají
Tyto ženy jsou si dobře vědomy, že ulovily něco, o čem se jim většinou může jen snít. Může to být proto jistým způsobem boje. Netroufnou si, dát mu najevo svůj (odlišný) názor a raději dělají všechno stejně jako on. Používají jeho slova, tváří se, že je zajímá přesně to, co tohoto muže. Tváří se velmi chápavě. Nedovolí si muži nic vytknout, protože vědí, že tak by ho ztratily hned po prvním dni. Mužům to samozřejmě takto vyhovuje a tváří se, že to nikdy u své bývalé nezažili. Je to pro ně neskutečný pocit svobody. Ale kdy? Muži touží poznávat, proto je časem přestane bavit, když jim žena stále jen přikyvuje a nemá vlastní názor. Je jasné, že po krátké době přeruší kontakt. Muži si to sice nepřipouštějí, ale oni rádi dobíjejí ženu, která se "sem-tam" na ně dokáže urazit. Jinak by si mohli dělat co se jim zachce, a to je sice baví, ale ne věčně.

Autor: Martina Dvořáková