Uši odhalí nevěru lépe, než slídění v telefonu

Toužíte poznat, jestli je vám partner věrný? Pozor, má to svá úskalí, ale ta tady probírat nebudeme. Jen je dobré upozornit, že potom již někdy není cesty zpátky. V našem článku se zaměříme na signály, které by vám neměly ujít, když chcete vztah zachránit. Nemusíte nutně “lovit” partnerovi v mobilu, tabletu či kapsách. Stačí, když ho budete pozorně poslouchat.

Uši odhalí nevěru lépe, než slídění v telefonu

Jak o vás mluví?
Dobře si zapamatujte slova, která partner používá, když jste svoji jen pár dní, chodíte zamilovaní městem, vyměňujete si pohledy při večeři. Ať je to už klišé, nebo vlévá do starých praktik i trochu invence, je dobré si tato slova zapamatovat. Pokud vám říká podobnou skladbu slov během intimity, nebo v případě, že vás chce potěšit a rozmazlit, je více než jisté, že nemá žádnou jinou. Podle odborníků na vztahy totiž muže prozradí změna slovníku k partnerce dříve, než cucfleky donesené domů.

Potřebuje více osobního prostoru
Milenka se nedá jen tak zamaskovat a první příznaky se projevují pozdějšími příchody z práce, cestami, které najednou jaksi narůstají a na výplatní pásce nejsou vidět. Každý chlap potřebuje své pánské úlety, ale v případě, že se zaplétá do vlastních výmyslů, asi nejde o to, že by potřeboval tajit nějaké to pivo. Buďte na pozoru.

Eliminuje sex
Pokud partner přistupuje k sexu jinak, odmítá ho, nebo dokonce začnete mít pocit, že milování s vámi ho obtěžuje, podezření, že obšťastňuje jinou, se může opravdu zakládat na pravdě. Muži vyhledávají milenky víceméně kvůli změně v sexuálním životě, ale pokud jednou okusí zakázané, to co mají doma, už jim příliš nevoní a tak k tomu i přistupují.

Mění svůj svět
Kdysi jste centrem jeho světa byla vy a dnes ani nevíte, jak se točí? Nejvíce nevěr začíná prostřednictvím klávesnice. Stačí smajlík v práci a v případě, že partner pravidelně sedá za internet a není v tom byznys, je nervózní, když ho vyrušíte a cítí se nesvůj vždy, když náhle přijdete do pokoje? Místo her lásky s vámi zírá do obrazovky počítače? Psychologové říkají, že prsty v tom má jiná žena.

Ptejte se
Muži sice umí lhát, ale ženská intuice umí i ty největší lži rychle rozleptat. Sama víte, kdy partner lže, kdy něco tají a kdy je upřímný. Někdy si jen nezacpávejte uši a nepřivírejte oči. Rozhovor s mužem, který má milenku je vždy jiný v porovnání s držitelem bobříka věrnosti. Neumíme vysvětlit, kde je zakopaný pes, ale sama zjistíte, zda je vše v pořádku, nebo při otázkách na tělo něco smrdí ...