Žena, která je rodinný typ, má mohutná prsa

Prsa napoví o ženě víc, než si myslí. Podle toho, jaká má žena prsa, lze odhadnout dokonce i jaká bude matka a milenka. I když vše je bez záruky. Dobrá matka a milenka může mít klidně “jedničky” a přírodou či plastikami obdařená žena, může být frigidní a bez mateřských sklonů.

Žena, která je rodinný typ, má mohutná prsa

Chlapecká prsa
Maličká prsa s ostrými bradavkami. Tento typ hrudníku naznačuje velkou dávku naivity. Jejich majitelka je milá a upřímná, ale umí být i pořádně závistivá a nepřející. Dokáže člověka potopit ve chvíli, kdy to nejmíň čeká.

Malá prsa s bradavkami od sebe
Nezbednice - přesně toto slovo vystihuje ženu, která se jimi pyšní. Muži si s ní užijí spoustu zábavy a nezávazného sexu. Obvykle je to workoholička, která ráda mění milence.

Prsa "do ruky"
Tyto sexy dvojky mají bradavky, které směřují od sebe. Dámy s tímto poprsím opačné pohlaví snadno přesvědčí o své pravdě. Jejich nositelky bývají něžné, vstřícné a trpělivé. Pozor, pokud je jednou chlap zklame, obvykle to už neuhraje a druhou šanci jim dají málokdy. Jsou totiž velmi tvrdohlavé.

Prsa velikosti "M"
Nejčastěji jsou tyto ženy chladné, taktické mrchy. Velmi dobře vědí, co dělají, a s jakým záměrem. Nedělá jim problém dostat se do cíle "přes postel", touží totiž po moci a úspěchu více než po čemkoli jiném.

Pevná větší prsa
Vypadají dokonale, často si je pletou se silikony. Možná byste to do nich neřekli, ale ženy, kterým patří, bývají věrné naivky. Ano, pro opačné pohlaví jsou extrémně přitažlivé, ale když jsou zadány, ani ten největší lichotník a play boy je nezlomí. Vše dělají z lásky, bez ní si obyčejný sex užívat neumí. Občas jsou označovány jako nudné panny.

Velká prsa s výraznými bradavkami směrujícími nahoru
Dračice, která prahne po luxusu, hojnosti a úspěchu. Je náročná - v každém směru. Má ráda své tělo a přednosti využije k získání všeho, po čem její srdce touží. Bývá egocentrická a samolibá.

Velká povislá prsa
Těžká mohutná prsa s tmavými dvorci mluví o ženě se silným mateřským cítěním. Dokonale se stará o teplo rodinného krbu, domov je pro ni alfou a omegou. Je to vzorná matka a manželka, jednoduše, sen každého správného muže.

Autor: Martina Dvořáková