Ženy mají partnerské štěstí ve svých rukách

Láska je krásný cit, který si ale muži i ženy vysvětlují různě. Muži většinou milují anebo nemilují, a prostě to tak i berou. Ženy se naopak trýzní neustálými otázkami, zda je ten dotyčný miluje nebo ne a často hledají, nebo dokonce vyžadují důkazy, že tomu tak opravdu je.

Ženy mají partnerské štěstí ve svých rukách

Mnoho žen má v sobě z (ne) známých příčin zakořeněný jakýsi všeobecně platný modul mužských projevů lásky
Že by vliv romantických filmů? Vždyť v nich hrdina stojí v dešti pod oknem a brnká na kytaru zamilované písně, případně běží na letiště a v poslední chvíli zastaví celou posádku letadla s jeho milovanou uvnitř. A právě v tom tkví problém podobných seriálů a filmů. Nutí ženy přemýšlet, proč i ony nemohou prožívat obdobné, přímo ukázkové soužití. Všem vám proto nekompromisně radíme: Vypusťte akční projevy filmových zamilování z hlavy, v reálném životě bývají raritou.

Miluje či nemiluje?
Odpovědět na tuto otázku je zkrátka nemožné. Ale jsou určité signály, že tomu tak není. První jsou objevené zprávy v telefonu. Všichni muži flirtují a většina partnerek odmítá tento fakt akceptovat. Žel. Konverzace s jinou ženou, ať už prostřednictvím sms, tváří v tvář nebo po telefonu však v žádném případě nevypovídá o vřelých citech směrem k vám. Nepřikládejte váhu faktu, že vám nenosí kytice. Nemluví třikrát denně, jaká jste půvabná. Nedává vám přednost před svými kamarády. Nerad vypráví o vztazích. Případně je duchem jinde. Jde o zcela běžné chování muže. Vy, ženy, to až příliš prožíváte, vyvozuje absolutně nesmyslné závěry, ztrácíte čas nad hloupými testy v časopisech a zbytečně se trápíte. Než intenzitu darování květin sledujte to, co pro vás a vaše soužití dělá. A zejména, buďte realistky. Pak vás nějaká "tajná" smska či ignorování svátku sv. Valentýna vůbec nerozhází.

Štěstí je v rukách žen
Přestože se muži jeví jako nenáročné pohlaví, ke štěstí potřebují víc, než jen dobré jídlo, sportovní kanál a pravidelný sex. Mnoho žen netuší, jaký vliv na spokojenost mužů vlastně má. Lásku potřebují dostávat i muži. Tolerantnost a důvěryhodnost místo neopodstatněných výčitek. Příjemný úsměv a ne rýpavé poznámky hned od rána. To jsou ty maličkosti, na kterých tak velmi záleží.