Barva spodního prádla pomáhá mužům odhalit chování žen

Kupujete si ráda spodní prádlo? Pokud ano, tak to patříte mezi většinu žen, kterým záleží nejen na vnějším vzhledu, ale i na tom, co pod atraktivními šaty skrývají. A napadlo vás někdy, že barva prádla vypovídá o vaší povaze?

Barva spodního prádla pomáhá mužům odhalit chování žen

Bílé
Zastánkyně bílého prádla je zastánkyní tradičních hodnot. Není staromódní, ale inklinuje k gentlemanskému chování a otevírání dveří dámě, je pro ni samozřejmostí. V posteli si klasiku užívá na plné obrátky, ale akční experimenty jdou mimo její chápání. Jednou za čas je pro milovanou osobu udělá v ložnici téměř cokoliv, ale pravidelně s takovou zábavou velmi nepočítejte.

Černé
Tento malý kousek látky černé barvy je jakýmsi ekvivalentem flirtu a svádění. Stejně, jako tato barva, jsou i jejich nositelky hravé, odvážné a sexy. Vyzývavá "drzost" má na muže zázračné účinky. Černá tanga představují ženskost se vším, co k ní patří. Jejich nositelky si rády hrají, provokují a chlapy dokáží vždy zahnat do úzkých svými ženskými zbraněmi. Žena, která sáhne po černém prádle, je sebevědomá a má vysoký sexuální apetit.

Červené
Červená je barva divošek. Profesionální svůdkyně se na  lovu nedají ničím odradit. V posteli jsou nepředvídatelné, živelné a nevyčerpatelné. Milují sex stejně jako ranní kávu či večerní vínko s kamarádkami. Pokud ji nepřemluvíte na netradiční polohy, dříve či později s tím přijde ona. Poddejte se její fantazii a nebudete litovat. Otevře vám dveře do nové dimenze sexu.

Růžové
Něžná lolitka, která potřebuje udržovat vztahy s kamarádkami a pravidelně nakupovat. Rada zdůrazňuje svou ženskost. Mazlení a romantika jsou u ní na prvním místě a neskutečně si to užívají. Prvnímu sblížení většinou předcházejí delší rozhovory nebo procházky. V posteli jim záleží na partnerově uspokojeni natolik, že je ochotna obětovat své.

Modré
Relax je její druhé jméno a podle toho se chová. Život si užívá plnými doušky. Přesně tak jako sex. Neláme si hlavu, pokud se něco nepodaří podle plánu. Dokáže flexibilně reagovat a nic ji tak snadno nevystresuje. V posteli ráda zkouší nové věci, ale polohy určené pro gymnastky, nejsou nic pro ni. V ložnici je pro každou legraci, ale dokáže zajímavými způsoby "okořenit" i misionáře.

Jednoduše pohodlné
Jednou větou, tato ženská je zkrátka "v pohodě". Má ráda pohodlné oblečení, netrápí ji nejnovější módní výstřelky, které budou v kurzu přesně dva týdny. Téměř nic ji nevyvede z rovnováhy a jen máloco ji dokáže rozčílit. Neláme si hlavu nad nesmysly a je věčně vysmátá od ucha k uchu. Je to žena do vozu i do kočáru. Pomůže v problémech, ráda se baví se svými kamarádkami a kamarády, na které nedá dopustit. Pro muže se stále snaží vypadat roztomile, ale zároveň přitažlivě. S ní se nebudete nudit a neurazí se, pokud ji pozvete na pivo.

"Naostro"
Bez pochyby nejvíce sexi volbou je vydat se do ulic bez kalhotek. Muže představa, že pod šaty není nic, neskutečně vzrušuje. Někdy to vyzkoušejte a uvidíte, že budete mít úspěch a uděláte kolem sebe rozruch. Nemusíte to všem věšet na nos, protože ten, kdo si toho má všimnout, si to všimne.

Autor: Martina Dvořáková