Hračky pro velké chlapy

Proč se muži zamilovávají do sexy oblečených žen, ale následně své partnerky nechtějí v přitažlivém oblečení pustit z domu? Pomineme-li žárlivost, proč někteří muži tak neradi investují do krásy a přitažlivosti svých žen?

Hračky pro velké chlapy

Zlatokopky je natolik ovládli, že toto pojmenování přisuzují už každé
Éra vypočítavých žen, tzv. zlatokopiek byla sice krátká, ale vryla se do paměti mužů a přetrvává dodnes. Muži začali být mnohem opatrnější, co se týče kupování dárků pro ženy. Zejména takových, které jim přidávají na kráse a dělají je atraktivnějšími, než jsou. Do společných zážitků a wellness pobytů jsou ještě ochotni investovat.

Stydí se jít do obchodů se spodním prádlem
Muži se netají tím, že chtějí mít doma ženu mnoha tváří a jednou z nich je i divoška v posteli. Ideální je, když žena svádí svým tělem v sexy spodním prádle. Nejedna z žen si ho však musí téměř vždy kupovat sama. Ženy touží, aby od svých mužů dostaly alespoň jednou v životě komplet spodního prádla. Ale málokterý muž je ochoten toto udělat. Většinou jsou to starší muži, kteří nemají takový problém vstoupit do obchodu se spodním prádlem bez doprovodu přítele. Zaměstnají prodavačku, aby jim poradila a s hanbou nemají nejmenší problém. Tito muži však mají většinou mnohem mladší partnerku nebo milenku a koupě sexy prádélka je tak jistým způsobem, jak u nich zabodovat.

Chtějí mít jistotu, že jejich žena neopustí
Průměrný český muž vede stereotypní život, který je pohodlný a tak mu to i vyhovuje. Stejné to je i v dlouhodobých vztazích. Muži, kteří si vyberou ženu - ideální budoucí matku jejich dětí, chtějí mít přirozeně a podvědomě jistotu, že je tato žena neopustí. Jakýkoliv náznak sex- appelu, svůdnosti a atraktivity ženy, si muž nepřipouští. To je ale chyba, protože žena se ráda cítí sebevědomě a potřebuje mít pocit, že je o ni zájem. Nepotřebuje mít pozornost stovek mužů, věřte, že mnohem více jí dá pozornost jejího vlastního muže.

Muži jsou obecně sobci - investují raději do svých zájmů
Muži se považují za sobce, což přiznávají i oni sami. Investují raději do sebe, než do ženy. Samozřejmě nemáme na mysli, investice do toho, aby lépe vypadali, ale spíše do věcí, které je fascinují. Auta, motorky, nejnovější technologické vychytávky - to jsou hračky pro velké chlapy, které zastíní i tu nejkrásnější ženu.