Co muži milují na ženách, ale většinou o tom mlčí?

Co muži milují na ženách? Jsou okamžiky, které si muži užívají, přestože o nich nemluví. A nejde jim jen o sex, jak by si myslela většina žen. Možná se budete divit, co vše muže na ženách fascinuje.

Co muži milují na ženách, ale většinou o tom mlčí?

1. Přirozená krása a vyzařování hned po probuzení
Vyumělkované ženy sice na ulici poutají pozornost, ale zblízka si to nejeden muž s nimi rozmyslí. O to více si váží momentu, kdy se probudí vedle své ženy a vnímají její krásu v jakékoliv situaci.

2. Psychická vyspělost v mezních situacích
Ženy dozrávají fyzicky i psychicky mnohem rychleji než muži. Kromě toho jsou známé tím, že obecně dokáží snášet bolest a ty nejhorší překážky života velmi obdivuhodně. Současná doba, ve které hraje žena několik důležitých úkolů je toho důkazem.

3. Požehnaný stav jako symbol rodiny
Nic nezmění muže tak, jako když mu žena porodí dítě. Obzvlášť, pokud je muž osobně při porodu, tento moment změní jeho život snad navždy. Těhotenství je symbolem toho, že už dva nejsou dva, ale brzy rodina.

4. Status správné hospodyně
Správný muž by neměl chtít, aby se žena upracovala pouze domácími pracemi a zapomněla na jakoukoli svou přitažlivost. Ocení však, když je o něj a rodinu postaráno a když se doma cítí pohodlně a čistě.

5. Inteligence a rafinovaný způsob, jak muže dostat
Inteligentní žena je častokrát odrazem psychicky vyrovnané ženy. Pokud žena svým rafinovaným způsobem přemýšlení a řízení někdy prokoukne muže, překvapí ho a získá si ho. Tento moment uznání dokáže být velmi milý pro obě strany.

6. Soběstačnost a nezávislost v podobě svých aktivit
Některé ženy očekávají od mužů, aby jim neustále vytvářeli program a aktivity. Společné chvíle s milovanou osobou jsou jistě k nezaplacení, ale žena (stejně jako muž) by měla mít své zájmy a aktivity, kterým se věnuje i bez muže. To, že dělá něco, co ji baví je dnes opravdu velké plus a toto krátkodobé odloučení jen prospívá vztahu.

7. Přirozený úsměv a smysl pro humor v nečekaných situacích
Afektované ženy s naučenými vtipy už dávno nejsou zajímavé. Jsou snadno prokouknutelné a muže jaksi přestaly bavit. Přirozená schopnost rozesmát muže i v nečekaných situacích mu dokáže zlepšit celý den i pohled na život. Toto jsou ty momenty, které si muži opravdu nejvíc váží.

8. Převtělení se do role milenky
Není sex jako sex. Nedostatek lásky, času nebo nechuť, způsobená stereotypem jsou kazisvěti zdravého vztahu a netvařme se, že po 30-ti či 40-ti už sex není důležitý. Sebevědomí a oddání se této aktivitě vám pomůže vyplavit nespočet endorfinů štěstí a díky těmto chvílím se snadněji překonávají některé náročné etapy života.

9. Temperament v podobě hádky
Žádný vztah se neobejde bez hádky. Samozřejmě, že v době hádky jsou protiargumenty ženy nepřípustné. V konečném důsledku je však téměř každý normální muž rád, že žena se nebojí projevit svůj názor a stojí si za ním.

10. Poznání své ceny
Zní to jako paradox, ale muži jsou velmi rádi se ženou, která zná svou cenu a má hrdost. Ty, které se nenechají obalamutit a podplatit jinými na úkor své hrdosti či ženskosti jsou dnes opravdu vzácné kousky. Znát hodnotu své ženy by však měl i její partner, protože jak se často říká - "Žena je jako obraz. Hlupák nezná jeho cenu, dokud nezjistí, jak mnoho je za něj ochoten dát druhý. "

Autor: Martina Dvořáková