Co s partnerem raději neprobírat?

Je dobré, když jsou partneři k sobě upřímní. Ale říkat vše by si přece jenom neměli. I zde se nabízejí témata, která je lépe před partnerem nezmiňovat. Která to jsou?

Co s partnerem raději neprobírat?

Problémy v práci
Pokud má váš přítel úplně jinou práci jako vy, určitě o ní bude rád poslouchat (alespoň občas). Vše neznámé je zajímavé, navíc, pokud o tom umíte vtipně informovat, užije si to u vás do sytosti. Určitě však nebude potěšen, když mu budete domů každý den chodit s tím, jak mizerně jste se opět cítila v práci. Vyjmenujete všechny kolegy a kolegyně, které vám během dne pili krev, jak se vám nedařilo, jak vám všechno dlouho trvalo. Na stížnosti je málokdo zvědavý, zvláště pokud zajíždějí do detailních podrobností.

Jeho máma
Nejideálnější by bylo, pokud byste "vyfasovala" dobrou tchyni, ale nevyberete si ji stejně, jako sourozence či rodiče. Téma tchyně je kapitola sama o sobě, určitě však s tím, pokud tu svou, ačkoli je jen potenciální, ráda nemáte, u něj nepochodíte. Navíc vážila byste si takového muže, který by ve vaší přítomnosti pomlouval svou matku? Asi těžko, že?

Jeho kamarádi
Máloco je horší, než si neoblíbit si jeho kamarády a trousit na ně pokaždé štiplavé poznámky. Pochopitelně, je normální, že nesouhlasíte s tím, že je s nimi pomalu častěji než s vámi. Pro muže jsou však kamarádi důležitější než pro ženu, proto se naučte je tolerovat. Ať jsou, jací jsou. Raději se stáhněte a jeho výběr nekomentujte. Pro vaše dobro!

Autor: Martina Dvořáková