Život s nesnesitelnou ženou

Jsou vlastnosti, které muži na ženách nemají rádi. Ale jsou i takové, které vyloženě nesnáší. A které to jsou? Pokud vám některá z uvedených vlastností, milé ženy, není cizí, klidně se může stát, že patříte do kategorie nesnesitelných žen. A to zrovna lichotivě nezní.

Život s nesnesitelnou ženou

Věčně nespokojená
Ať už se sebou, se svým životem nebo s partnerem, kterého máte, na všechno stále jen "frfláte", věčně se s někým srovnáváte a nic vám není dost dobré. Je to všechno o pohledu na svět. Nedokážete se dívat na svůj život alespoň občas přes růžové brýle? Věčně ufrflané ženy se stanou pro své partnery nesnesitelnými, protože kolem sebe šíří negativní energii, lidé se jim vyhýbají, takže jsou bez přátel a své nepříjemné životní stavy si léčí na partnerovi. I vy jste přesvědčena, že vám každý pouze ubližuje, nikdo vás neumí ocenit a že byste si zasloužila mnohem hezčí život? Tak ho změňte a nečekejte, že to za vás udělá váš partner.

Pomluva jako koníček
Nevyhne se jí žádná žena a muži nad tím jen mávnou rukou. Ale když jedovaté poznámky na adresu kolegyň či partnerových sester ze sebe chrlí den co den, začne to být neúnosné. Pro muže, samozřejmě. Opravdu nepotřebuje poslouchat, jak moc neschopná je vaše kolegyně, že vaše sestra nikdy nedokáže zhubnout, protože jí chybí pevná vůle ... A to je jen začátek. Ve výpočtech nedokonalostí vašich známých nikdy nepřestáváte. Už vám to partner taktně naznačil? Zřejmě už odmítá poslouchat, jak se z úst jeho lásky stále valí nadávky na lidi v její blízkosti.

Vždy na prvním místě
Samozřejmě, že pro partnera jste na prvním místě v jeho životě a je to tak správně. Ale jsou životní situace, kdy se i on musí věnovat jiným věcem či lidem. A vy byste to měla chápat. Bez zbytečných scén ho pusťte večer za kamarádem, který se právě rozešel se svou láskou a chce to s někým zapít. I o pochopení je přece váš vztah. Necpěte se všude s partnerem a za každou cenu si nevyžadujte non-stop pozornost. Začnete být pro svého drahého únavná a otravná. Miluje vás, dává vám to najevo a to by mělo stačit. Ale život existuje i mimo vás, myslete na to.