Sexy hospodyňka - nová finta zlatokopek

Jsou ženy, které by se samou láskou rozkrájely, ale jsou i takové, které vše dělají na efekt. I když výraz “zlatokopky” zní poněkud staromódně a dnešní vypočítavé ženy více než po zlatu, touží po jiných hodnotách, podstata výrazu přetrvává. Tyto ženy si vybírají určitý typ mužů a na ně zkoušejí své fígle.

Sexy hospodyňka - nová finta zlatokopek


Novodobý trend mezi zlatokopky: Toto jsou typy mužů, kteří se nechají zmanipulovat!
Některé ženy jsou odmalička vychovávány tak, aby si našly bohatého muže, který je dokáže slušně zabezpečit a postarat se o ně. Kvůli jeho kreditce jsou ochotné udělat cokoliv a hrdost jim v tom rozhodně nebrání. Trend, kdy se daly prokouknout je už však dávno pryč a tyto krásky jsou mnohem rafinovanější. Jakým způsobem tedy dokáží okouzlit muže, který v momentě ztratí zdravý rozum?

Sexy hospodyňku domácí, která si svého partnera hýčká
Zatímco v minulosti chtěly všechny takové ženy být pro partnera co nejdokonalejší a nejpřitažlivější, dnes je to jinak. Muži totiž z této přehnané péče o sebe přestali být ohromeni a vyhledávali "přirozenější" ženy, které mají i nějakou tu chybičku krásy. Pozornost zlatokopek se zaměřila přímo na muže a na to, jak být pro něj hospodyňkou. Ne však v zamaštěné zástěře, ale sexy za každých okolností. Zlatokopky se bouřily proti tomu, že nejsou ženami do vozu i do kočáru a mnohé z nich se zaměřily na starou známou klasiku, že "láska" prochází žaludkem. O "své" muže se začaly starat tak, jako žádná jiná hospodyně. S chutí a nadšením je doma čekají s připravenou večeří, která působí jako z té nejluxusnější restaurace. Nechybí ani sladký dezert, který tyto dámy naservírují pak přímo na svém těle. Že by se sen každého muže splnil? Vypadá to, že ano, protože toto je přesně to, po čem každý chlap toužil, když přijde vyčerpaný z práce. Ženy jsou sice stejně krásné a upravené, ale celková pozornost už se nesoustředí jen na ně. Sexy kostýmky jsou nedílnou součástí jejich dennodenní garderoby a tyto ženy ve zlaté klícce neváhají ani posílat pikantní fotografie svému muži přímo na mobil během porady. Prostě vědí, jak ho přilákat hned po práci domů. Sex zde hraje více než 50% úlohy jejich vztahu.

Manipulovat se nechávají stále více muži, kteří již mají rodinu
Klišé v podobě malého plešatého muže s převislým břichem, který si vede u sebe dlouhonohou prsatou blondýnku je už dávno pryč. Stále více se rozšiřuje skupina mužů, kteří mají rodiny a nežijí s nimi nebo jsou rozvedení. Dobře zachovalí čtyřicátníci nebo padesátníci, kteří už vychovali děti a některé z nich jsou i dospělé, jako kdyby dostali druhou pubertu. Jsou vysoce postavení, přesto podlehnou ženě, která je o polovinu mladší. Najednou jsou z ní úplně hotoví a mají pocit, že nic lepšího je v životě nemohlo potkat. Reálné je ale, stojí taková láska bez možnosti vlastních dětí za to? Nebo je to novodobý pohled na příchozí důchod, který si pánové chtějí užít jinak než cestováním?

Autor: Martina Dvořáková