Jak žít a vypadat sexy?

Jak se cítíte? Sexy a v pohodě? Nebo vám vadí pár nadbytečných kilogramů ke štěstí? Ale ty kilogramy vám štěstí nekazí, kazíte si ho vy sama. Změňte myšlení, navštivte prodejnu se sexy prádélkem a můžete juknout i po nějaké “hračce pro dospělé”.

Jak žít a vypadat sexy?

Mnoho žen dělá po čase stejné chyby
Důležitější než my je čistá domácnost, teplá večeře, dokonalé domácí úkoly dětí a kariéra. Sex pak chápeme už jen jako práci navíc, kterou je třeba si odtrpět, aby byl doma klid. Na to, že jsme ženy zcela zapomínáme. A pak se divíme, že si muž najde milenku. Když jsme z těch šťastných, že si to uvědomíme, většinou situaci řešíme tak, že si koupíme sexy prádlo a partnerovi napustíme horkou vanu se svíčkami a sklenkou vína. Jenže omyl dámy, hrané je jen hrané! Pokud chcete být sexy, musíte se tak v první řadě cítit a musí to z vás vyzařovat.

Proč se muži otáčejí za lehčími ženami?
Neboť to, že milují sex a dokážou mít z něj požitek je na nich prostě vidět. Pokud je žena chladná a sex si nedokáže užít, může být jakkoliv krásná, mít velká prsa a sexy šaty. Prostě to z ní nejde.

Jak tedy být sexy?
Kupte si sexy spodní prádlo, ale ne kvůli němu. Kvůli sobě! Noste ho každý den a uvědomujte si ho. Červená, černá? Zkoumejte jaké ve vás vyvolává pocity. Neuvěřitelné, že? Pokud vám to vaše ložnice dovolí, spěte nahá a dopřejte si ložní povlečení, které je příjemné na dotek. Uvidíte jak se budete cítit ráno! Jiskra ve vašich očích bude nepřehlédnutelná. Zkuste pomůcky jako například Venušiny kuličky, na internetu najdete mnoho diskusí o jejich účincích. Problémem, že se necítíte sexy může být i váš partner a dosavadní sexuální život. Pokud nejste dost trpělivá, možná jste ty pravé požitky ještě neobjevila a "neochutnala", zkuste s partnerem více experimentovat a poznávat vlastní tělo, možná budete překvapená k jakým pocitem dojdete.

Autor: Lenka Kostková