Sama, protože nejsem dokonalá?

Dokonalost nenosí chlapy ani štěstí. Myslíte si, že jste sama protože jiné ženy jsou dokonalé a vy ne? Tak se tím netrapte, v tom problém opravdu není. Zkuste změnit myšlení a přijde i ten váš vysněný!

Sama, protože nejsem dokonalá?

Dokonalou nechtějí
Jsou různé typy mužů a nedá se tvrdit, že všichni mají rádi stejný typ žen. Jen žena v zoufalství se uchyluje k hledání různých důvodů, proč je stále sama. Protože neumím vařit a muži mají rádi hospodyňky. Protože mě nebaví sex a muži mají rádi, když je žena akční. Klubko dokonalosti žádný muž ani v té nejosudovější ženě nemá, ale ani nechce mít.

Podle sebe
Posuďte podle sebe. Občas je dobré zamyslet se nad posledním vztahem, ačkoli dopadl katastrofálně. Vzpomeňte si na to, jak jste se seznámili, jaké ústupky jste ve vztahu dělala, čím jste si ho získala a co se mu na vás nejvíce líbilo. Jasně, nemáte jistotu, že to samé na vás bude obdivovat i nový muž, ale každopádně mějte jistotu a věřte si v tom, co na vás miloval.

Změnit myšlení
Když jste uvízla v představě, že pro vás neexistuje muž - ale ne proto, že vám muži nic neříkají, ale proto, že v sobě živíte utkvělou představu, že se se svými vlastnostmi a možná i vzezřením nikomu nezalíbíte, budete muset změnit své myšlení. Porozhlédněte se kolem sebe a najděte alespoň pět chyb na ženách, které jsou již zadány. Určitě jich napočítáte i více. Muže však mají, protože se do nich zamilovali - právě pro jejich plusy. Vylepšujte se v tom směru, ve kterém jste dobrá. Ostatní už přijde samo.