Láska nemá logiku, přesto existuje metoda jak ji získat

V lásce neplatí logika. Určitě také máte na vlastní kůži vyzkoušené, že když někoho moc chcete, právě on nechce vás a obráceně. Začne fungovat jakási křečovitost a ze vztahu není nic. Co s tím dělat?

Láska nemá logiku, přesto existuje metoda jak ji získat

Nezkazme to
I proto bývají občas kamarádské vztahy hezčí, protože pokud máme s mužem jen kamarádský vztah, nesnažíme se tak okatě a křečovitě, jako když děláme vše proto, aby nám to vydrželo.

Zahrajte hru
Tak to už nějak v životě chodí. Zkuste však tuto skutečnost pojmout jako výhodu a zahrajte si s mužem, o kterého vám jde, malou hru. Ať už ho chcete jakkoliv, tvařte se, že jste zadaná a vlastně vůbec nemáte zájem, ani čas. Musíte to však zahrát velmi dobře, aby vám uvěřil. V takovém případě dostane šanci nejen vás dobývat a snažit se. Bude o vás bojovat mnohem víc, protože i u něj zafunguje "logika". Čím méně mě chce, tím víc o ni bojuji ...

Je jich hodně
Pokud se příliš trápíte tím, že těch mužů, kteří vás chtěli (a vy ani jednoho z nich), je příliš mnoho, udělejte si z toho malý žert. Vždy je to lepší, než kdyby vás nechtěl nikdo. A věřte také tomu, že cesta k pravému není tak jednoduchá a zřejmě si ji všichni musíme zasloužit. Určitě se však dočkáte!